Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Elmennétek önkéntesnek fél...

Elmennétek önkéntesnek fél évre Afrika déli részére?

Figyelt kérdés

Ha igen miért, ha nem miért nem?

Esetleg, valaki volt már? Milyen szervezettel? Tapasztalat?


2010. febr. 9. 22:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
62%

Nem birom a forróságot

még be kell fejeznem a kereskedelmi vizsgát

2010. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
31%
Nem, mert rasszista vagyok és nem érezném ott jól magam. Meg ha már önkéntes munkát vállalok valami jó ügy érdekében, az nem egy idegen országban lesz, idegen emberekért.
2010. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

El. Fél évre, egy évre. És csakis azért, hogy segíthessek. Például, hogy a segélycsomag az én kezemből egyenesen a rászoruló kezébe kerüljön, és ne fegyverre cseréljék, stb. Nekem ez számít inkább, minthogy pénzt utalgassak valahová. Az bizonytalan.


(Egyébként itthon is úgy szoktam, hogy amire nincs szükségem és jó állapotban van - pl. kinőtt tiszta ruha, játék -, azt felajánlom valamilyen szervezetnek.)

2010. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Akár hiszed, akár nem, Afrika nem teljesen idegen ügy. A fekete kontinens problémája a te problémád is lesz nemsokára, hacsak nem sikerül az ottani folyamatokat legalább mérsékelni.

(Gondolok itt a járványokra, a menekültekre, stb, ezek mind téged is érinthetnek, így ha idegen is, problémát okozhat neked)

2010. febr. 9. 23:47
 5/35 anonim ***** válasza:
19%

szó sem lehet róla.


szénné égne a hófehér bőröm, a dögmeleget sem bírom, pláne a moszkítókat, pókokat, kígyókat.

meg a betegápolás sem menne, sem pedig egyéb szociális tevékenység, nem való az érzékeny lelkemnek az ilyen látvány, betegek, szegények, éhezők.

mellesleg idegesítene a primitívségük, tudatlanságuk.

2010. febr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

Pff.. Miért lenne már primitív?? Mert nincs mondjuk iPod-ja és nem tudja, hogy kell kezelni vagy mi?? Na jó mindegy hagyjuk.

Én szívesen kimennék. Tavaly nyáron ki is akartam, de sajnos közbejöttek dolgok ami miatt nem tudtam. Meg hát egyedül lehet picit félnék vagy nem tudom. Az angolom se olyan hú, de tökéletes. Jó alap társalgási szint az megvan, de ilyen orvosi és egyéb szakszavakat nem tudok. :) Engem nem érdekelne se a meleg se az állatok. Nagyon nagy élménynek tartom és nincs annál jobb érzés számomra, ha vadidegen embereknek segíthetek és látom az arcukon a hálát. :)

Ja és ha valaki tervezi, hogy ki menne nyáron és tud valami megbízható szervezetet az szóljon már légyszíves. :D

2010. febr. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Ha magányos lennék, elmennék bárhova, ahol segíthetek és ahol hasznomat vennék. Így, hogy családom van, félteném az egészségemet.
2010. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
32%

" A fekete kontinens problémája a te problémád is lesz nemsokára, hacsak nem sikerül az ottani folyamatokat legalább mérsékelni."

Ebben sajnos igazat kell adnom.


"Miért lenne már primitív??"

Mert az. Ezen nem felháborodni kell, hanem elfogadni.


"A néger gyerekek átlagos intelligencia quotiense 80 körüli, a fehéreké 100, ami azt jelenti, hogy a néger gyerekeknek csupán a felső 10 százaléka fog olyan jól teljesíteni az iskolában, mint az átlagos fehérek."


"A Szaharától délre szó szerint nem létezett civilizáció. A fekete-afrikaiaknak nem volt írott nyelvük, csak szóbeli legendáik; nem ismerték az időszámítást és nem volt mértékrendszerük. Még az ekét és a kereket sem fedezték fel, és nem voltak háziállataik sem. Nem építettek hidakat - valójában nem építettek semmit, ami bonyolultabb, mint egy sárkunyhó vagy egy zsupfedeles csűr. Az afrikaiak között nem folyt kereskedés, a saját fajú rabszolgákkal való kereskedelmet kivéve. Nem voltak igavonó állataik sem."


"Egy FBI-jelentés szerint a négerek egy főre vonatkoztatva tízszer annyi gyilkosságot, hatszor annyi rablást és hétszer annyi nemi erőszakot követnek el, mint a fehérek. Általánosságban a négerek primitívebbek, mint a fehérek, abből következően a bűncselekményeik is vadabbak és kevésbé bonyolultak."



[link]

2010. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 duhaj ervin válasza:
92%
Igen! Nagyon szívesen elmennék,de nem csak Afrikába.Már böngésztem oldalakat,de azt mondják,hogy öreg vagyok!
2010. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
33%
Fehérek közé elmennék, de oda, a négerek közé kösz nem.
2010. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!