Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptom biztonságos-e?

Egyiptom biztonságos-e?

Figyelt kérdés
Mennék Egyiptomba (Alexandria)és mennyire biztonságos most odamenni belpolitikai helyzetet tekintve.

2015. máj. 18. 19:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy augusztusban volna esedékes, ha ez esetleg számít.
2015. máj. 18. 19:30
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Milyen belpolitikai helyzet van? Én novemberben voltam, totál biztonságos, de majd jönnek itt olyanok akik azt sem tudják melyik földrészen van és az ellenkezőjét fogják állítani.

Nézd meg a katakombákat, nagyon érdekes.


Egyébként meg: [link]

2015. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Háát, nem tudom, ismerőseim közül kb 10/7 ember azt mondja, hogy kezd nőni a feszültség, a polgárháborús előszél, hogy kezd radikalizálódni, mert terjeszkedik oda is az Iszlám Állam. És ezek még nem is a legcifrábbak. :D
2015. máj. 18. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezt azért te sem gondolod komolyan.
2015. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként egyiptomi ismerőseid, akik ott élnek?
2015. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Katonai diktatúra van, nagyobb a rend, mint évek óta bármikor.


És miért épp Alex? Kevesebb látnivaló van ott, mint gondolná az ember, a katakombákon kívül nekem csak a parti erőd maradt emlékezetes.

2015. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is még a Qatbay citadel ami nagyon tetszett.
2015. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. Hát, konkrétan nincs egyiptomi ismerősöm, mondjuk amit linkeltél, ott sem a legbékésebbnek tűnteti fel azért :) 6-os válaszolónak: félig munkaügy miatt megyünk ki, nincs választás. Remélem azért ez sem lesz rossz.
2015. máj. 18. 19:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Elővigyázatosnak kell lenni, de mehetsz.
2015. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyiptom az egyik legbiztonságosabb arab ország!semmi bajod nem lesz!feltéve ha nem akarsz valamilyen tüntetésen vagy zavargáson részt venni......
2015. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!