Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Volt valaki esetleg mostanába...

Volt valaki esetleg mostanába Tunéziába? Mi a helyzet? Lehet menni nyugodtan, vagy meggondolandó a dolog?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 13:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ez nem az az oldal, ahol valakit meghat az önérzetes. Senki nem minősített téged. A hasonlatodat maximum.

Azok a helyek, amikre voltál kedves hivatkozni, rendelkeznek magyar nagykövetséggel, tehát ha valami gáz van, ők tudnak segíteni. Tunézia történetesen az az ország, ahol a magyar állam nem tudja garantálni, hogy a kinti nagykövetség hatékonyan el tudja látni a feladatát krízishelyzetben a helyi viszonyok miatt. Továbbá az általad hivatkozsként említett országokban nincs jelen az ISIS. Tunzia eleve főként iszlamista ország és rengetegen radikalizálódtak. Arra hivatkozni, hogy te nem tapasztaltál semmit, csak azt mutatja, mennyire nincs fogalmad a világról és a kinti helyzetről, illetve annak súlyosságáról. Kimentél tudatlan nyugatiként és mivel nem tapasztaltál semmit, most nagy elégedetten hirdeted az igét és biztonságpolitikai szakértők véleményét nevezed vészmadárnak. Na ezt tudnám minősíteni, de nem teszem...

És ha nem haragszol, befejeztem veled a vitát. Értelmetlen időpazarlás. Kívánnék is valamit, de annak sem a lényegét értenéd meg, csak megsértődnél.

2015. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igen, ez a vita valóban kellemetlen, nem is kívánom folytatni. Elolvastam a külügy állásfoglalását, nem az észt kívánom osztani, csak leírtam, mit tapasztaltam. Gondolom a kérdező nem arra volt kiváncsi, biztonságos-e a líbiai, algériai határ mellett kíséret nélkül kóborolni, hanem a nyaraló helyekre volt kiváncsi, erre válaszoltam. Feltételezem, azok a gyermekes családok, akikkel ott találkoztam, szinten nem vad kalandorok,egyszerűen nyaralni akartak, es jól éreztek magukat. Végezetül "tudatlan" nyugati turistaként csak azt kívánom , látogasson el ebbe a csodálatos országba előítéletek nélkül, es érezze jól magát!
2015. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Minden évbe Tunéziába mentem nyaralni, az idei uticélunk is az lett. Én is elolvastam a külügy honlapját, elég sok ország felvan sorolva mint veszélyeztetett terület! Köztük szerepel Törökország is!!!! Tehát Európába is fenyeget akkora veszély mint Afrikába. Július 28-án indulunk! :) :)
2015. jún. 21. 08:46
 14/24 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok hozzá... Okostojsokra mindig szükség lesz, különben miről szólnának a hírek?
2015. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%
Mellesleg agyaskám a tuniszi múzeum sem a líbiai határ mellett van, hanem egy felkapott turistaparadicsomban. Meg a nyaralóhelyig el is kell jutni valahogy. De sebaj, tényleg kellenek ilyen értelmiségiek is, hiszen az újságíróknak is élni kell valamiből...
2015. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
A kérdezőnek jo nyaralást, kellemes időtöltést kivanok, ha többször voltál mar itt, hozzam hasonlóan biztos megszeretted ezt az országot! Érezzetek jól magatokat!
2015. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó :) Igy van, megszerettem!
2015. jún. 21. 18:44
 18/24 anonim ***** válasza:
40%
De hogy ehhez mi a f..a...sznak kellett kérdést kiírni ha leszarod a biztonsági figyelmeztetéseket...ez rejtély.
2015. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Tudod kedves utolsó, azokhoz intéztem a kérdést, akik voltak esetleg mostanság Tunéziába. Nem hozzád, akinél az intelligencia olyan mélyen van, hogy ásni kellene hozzá! És nem kell válaszolnod többet, mert szerintem senki nem kíváncsi arra sötétségre, ami a fejedből árad!
2015. jún. 22. 07:18
 20/24 anonim ***** válasza:

[link]


Én inkább nem mennék most oda.

2015. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!