Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Volt valaki esetleg mostanába...

Volt valaki esetleg mostanába Tunéziába? Mi a helyzet? Lehet menni nyugodtan, vagy meggondolandó a dolog?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 13:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%
Lövöldözés volt két tunéziai szállodánál, 27halott...de én vagyok a bunkó...menj csak oda kérdező, biztonságos az...paraszt...
2015. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
53%

...már 38 halott!!!

Azt hiszem én most fogok utoljára külföldre menni, de már befizettük...jövőre marad a Balcsi...tudom becari vagyok de ez van.

2015. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy az ember semmit nem vesz eszre a jelenlegi helyzetbol Tuneziaban,de en nyugtalan lennèk minden percben,es nem tudnam elvezni a nyaralast.
2015. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
No igen. Tessék. Nem kötekedni akarok de ugye páran megmondták. Az, hogy egy ország veszélyes, nem egyenlő azzal, hogy mindenki meg fog halni aki odamegy. Az oroszrulettnek is vannak túlélői. Nem érdemes hazardírozni.
2015. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!