Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marokkóban milyen ruhákat...

Marokkóban milyen ruhákat illik hordani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva (okt. 23 hetében) megyünk Marokkóba. Főleg Casablanca az úticél, kirándulni is fogunk, egyelőre Marrakesh és Rabat van betervezve.

Ezekre a helyekre milyen öltözet ajánlott? Rövidujjú póló, sima hosszú farmer jó? 25 fokot ír az előrejelzés, szóval pulóvert nem vennék ha nem muszáj, hosszúujjú pólóm meg nincs.

Ősszel is érdemes valami fejfedőt vinni? Ilyenkor is lehet napszúrást kapni?


2015. szept. 19. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem farmerben meg fogsz sülni, én inkább valami vékony vászonnadrágot vennék. Ne feledd, hogy a hőmérsékletet mindig árnyékban nézik, vagyis napon simán lehet akár 10 fokkal is több.
2015. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, de semmi más hosszúm nincs.
2015. szept. 20. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egyet? A helyedben ha már kiadok egy útra több százezer forintot, nem sajnálnék egy nadrágra pár ezret, hogy utána tényleg jól érezzem magam. Decathlonban, C&A-ban kapsz olcsón vászon cuccokat.;)
2015. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek az előttem íróval. Ha nyaralni mész, vegyél pár dolgot, amire szükséged lehet.
2015. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!