Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha én Tunéziába szeretnék...

Ha én Tunéziába szeretnék élni, akkor ott van-e albérlet, és mi a honlapcíme?

Figyelt kérdés
Tunéziába lehet Baby Sitterkedni?És mi ennek a honlap címe,ahol ilyenek vannak,vagy munkahelyet keresni?Már egyszer voltam kint Tunéziában,de inkább ott szeretnék élni,mert ott van tengerpart.Ha nem beszélek Franciául olyan jól akkor angolul is lehet munkát találni?Mik a legolcsóbb szálláshelyek Tunéziában pl:Sousseban?VBagy albérletek?
2010. ápr. 5. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de olyan butaságokat kérdezel, hogy nem állom meg szó nélkül! ha voltál ott te is láthattad, hogy az albérlet meg a bébiszitter ott igencsak ismeretlen, sőt valószínűleg értelmezhetetlen fogalmak! Azért, mert ott van tenger nem kell még rögtön oda világgá menned!!!
2010. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem butaság,és különben is annyira nem ismerem azt az országot,mert régen voltam ott,és miért ne lehetne albérlet,vagy olcsóbb szálláshely,ebben az országban is van ilyen.De te voltál már Tunéziában?A Baby Sitter más néven gyermekfelügyelő is lehetne:))
2010. ápr. 6. 19:20
 3/13 anonim ***** válasza:

Arra kicsi az esely, hogy külföldi (erurópai,amerikai stb) csaladot talasz.

Az araboknal alap feltetel, hogy muzulman legyen a babysitter, valamint a nyelv is.

A szegenyebb arab orszagokban nem nagyon alkalmaznak babysittert, a gazdagabb csaladok privat oviba adjak a gyerkőcöt.

Az öbölallamokban előfordul, de altalaban, tekintettel az arab felesegre, a babysitter altalaban fülöpszigeteki muszlim nő.

Szóval, tekintettel arra, hogy gőzöd nincsen az "arab világról", és feltetel a tengerpart, esetleg tudnék javasolni néhany európai orszagot.

De csak szólok, hogy ezekben is valószínüleg nyelvet valamint végzetseget, és ajanló levelet fognak kérni.

Az előfordulhat, hogy eleg az angol, abban az esetben, ha a gyereket több nyelven nevelik, vagy esetleg angol anyanyelvü, de egyéb orszagban elő csaladot tudsz kifogni, mondjuk Olaszba vagy Spanyolba.

2010. ápr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jah még annyi, hogy ha mindenkepp Tunéziat favorizalod, javaslom jegeld babysitteri ambiciódat, vegezz el egy animátorit.

Úgy viszont már kapsz melót, es albi meg úgyse kell mert ott laknal a hotelban ;)

2010. ápr. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,animátori ahhoz milyen tanfolyamot kellene elvégeznem?De lehetnék ott szerintem eladó is,mert bolt minden országban van:))És minden országba kellenek eladók is:))
2010. ápr. 7. 20:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Hat...elado, igen valoban vannak boltok...

De, hat a lenyeg, hogy kicsitmas a rendszer mint europaban.

Ha egy kicsit elvezni is szeretned, hogy ott vagy, valoszinusitem, hogy eleg fiatal vagy, azert is gondoltam arra, hogy legy animator.

Az egybiztonsagos allas, tutira van lakhelyed, kajad es fizetesed.

Es mellette elvezheted az eletet.

Ha kint akarsy elni, par evre mindenkeppen jo, hogy megismerd rendesen a varost, az orszagot, es nyugiba el tudd donteni, hogy mit is szeretnel.

Mert ugye szep-szep, de 5 csillagos turistanak mindenhol jo lenni, amikor ra 2 hetre meg a sajat agyadban alszol.

Szoval ezert tanacsolnam neked ezt, aztan amikor mar van jartassagod a kinti dolgokba, szerzel baratokat stb, akkor meg valtoztathatsz is. De elsore nem art, ha van mogotted egy hatter!

Az animatorokat otthon kepzik, marmint ugy ertem Magyarorszagon, most nem tudom, hogy utazasi irodak inditanak ilyen kurzusokat, deen maraz expresszben lattam ilyet.

De szerintem, ha beutod a google-ba biztos ad ki neked valaszt.

2010. ápr. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hat...elado, igen valoban vannak boltok...

De, hat a lenyeg, hogy kicsit mas a rendszer mint europaban.

Ha egy kicsit elvezni is szeretned, hogy ott vagy, valoszinusitem, hogy eleg fiatal vagy, azert is gondoltam arra, hogy legy animator.

Az egybiztonsagos allas, tutira van lakhelyed, kajad es fizetesed.

Es mellette elvezheted az eletet.

Ha kint akarsy elni, par evre mindenkeppen jo, hogy megismerd rendesen a varost, az orszagot, es nyugiba el tudd donteni, hogy mit is szeretnel.

Mert ugye szep-szep, de 5 csillagos turistanak mindenhol jo lenni, amikor ra 2 hetre meg a sajat agyadban alszol.

Szoval ezert tanacsolnam neked ezt, aztan amikor mar van jartassagod a kinti dolgokba, szerzel baratokat stb, akkor meg valtoztathatsz is. De elsore nem art, ha van mogotted egy hatter!

Az animatorokat otthon kepzik, marmint ugy ertem Magyarorszagon, most nem tudom, hogy utazasi irodak inditanak ilyen kurzusokat, deen maraz expresszben lattam ilyet.

De szerintem, ha beutod a google-ba biztos ad ki neked valaszt.

2010. ápr. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nah de remek, hogy betette ketszer itt meg egyet se mutatott haha na mindegy...ez a technika itt Egyiptomban :D de legalabb most van aram :D
2010. ápr. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ilyet talaltam neked

[link]

De ha beutod a google-ba, hogy animator kepzes jon le mas is.

Ezek csak szeptembertol inditanak tanfolyamot es 6honap.

Vlasyeg az idei idenyt amugy is buknad. Hat gondold at.

Illetve esetleg, probalj meg beszelni kint elo magyarokkal.

Az index.hu-n vannak utazasi topikok, es ott szoktak olyanok is fent lenni, akik az adott orszagban elnek.

Kerdezd meg oket milyen kint elni, mik a lehetosegek,ok, hogy latjak, mit tanacsolnak ;)

2010. ápr. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ott az emberek többségének annyi pénze sincs hogy éhen haljon nem hogy baby sittert fogadjon.
2010. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!