Kezdőoldal » Utazás » Európa » Portugalia? Milyen arak...

Portugalia? Milyen arak vannak kint pl. lisszbonban? Alberlet? Vendeglatoipari arak? Kozbiztonsag?

Figyelt kérdés
ha valaki tud infot segitsen,nem dolgozni szeretnek ott csak lakni,mennyiboljon ki az ember havonta ha nem el luxuseletet csak atlagosan? koszi!
2011. okt. 10. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarsz dolgozni csak lakni? A férjed/feleséged dolgozik majd ott hogy eltartson? Anélkül elég nehéz lenne bárhol is lakni:D Egyébként ez engem is nagyon érdekelne:)
2011. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy barátnőpm most van Lisszabomban Erasmuson. Az albérlete havi 300 euró, és még ennyiből jön ki kaját meg közlekedést meg mindent beleszámolva. Én Brüsszelben voltam, és ugyanennyi volt kb, egy kicsit talán több. És ez a csaj egyáltalán nem a legdrágább albérletben lakik, szóval nem lehetne fényűzőnek sem nevezni az életmódját.
2011. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom,brusszelben nem akarok lakni,portugaliaban azt mondjak nagyon kedvesek az emberek es telen max 13 fokig hul le....
2011. okt. 12. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélsz portugálul?:)
2011. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen!,es spanyolul is, miert?

4 nyelven beszelek egyet sem tanfolyamon vagy suliban tanultam hanem helyben...

2011. okt. 12. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi csak kérdeztem:D:D:D
2011. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HOgy értve helyben? mármint egyedül otthon vagy azon a helyen ahol a nyelvet beszélik?:D
2011. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen ugy helyben hogy Brazilban a portugalt,Colombiaban a spanyolt es Szentpetervaron az oroszt,mindegyik helyen dolgoztam de most le vagyok szazalekolva igy nem tudok dolgozni egyenlore de lakni sem szeretnek otthon magyarorszagon mert ott nem ugy bannak a kicsit serultebb emberekkel, nyugaton mas a gondolkodasmod....
2011. okt. 13. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!