Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha én Tunéziába szeretnék...

Ha én Tunéziába szeretnék élni, akkor ott van-e albérlet, és mi a honlapcíme?

Figyelt kérdés
Tunéziába lehet Baby Sitterkedni?És mi ennek a honlap címe,ahol ilyenek vannak,vagy munkahelyet keresni?Már egyszer voltam kint Tunéziában,de inkább ott szeretnék élni,mert ott van tengerpart.Ha nem beszélek Franciául olyan jól akkor angolul is lehet munkát találni?Mik a legolcsóbb szálláshelyek Tunéziában pl:Sousseban?VBagy albérletek?
2010. ápr. 5. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

jaj édes aranyom. az egy szegény ország, a hotelokon kívűl civilizálatlan és gusztustalan minden. te szépre vágysz, ezért maradj a mediterrán országoknál.. francia tengerpart, spanyol, olaszo., horváto.. de lehet hogy az angol Torbay is tetszene..

Ausztrália is kivitelezhetőbb és az rohadt jó hely.


Ráadásul az egy muzulmán világ, és szar a közbiztonság.. Te ott ki nem bírnád.



Nyugati világ az igazi!!!

2010. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem szarabb a kozboztonsag mint az Olaszoknal!
2010. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy szar országba akkor sem kell költözni, ha nem muszáj..

Fiatal, ambiciózus lány mehet bármelyik nyugati országba, ahol szintén van gyönyörű tengerpart, albérlet, munka és fehér, keresztény emberek.. hogy a pénzt ne is említsem.. AU-PAIRként összeszed évi 10 000+ USD-t, kap teljes ellátást, szobát, tanuláshoz hozzájárulást..

2010. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!