Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen hely Rabat? Milyen a...

Milyen hely Rabat? Milyen a nők/férfiak ruhaviselete? Milyen ott a kultúra? Milyen vallás működik ott?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 03:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon milyen? Muszlim orszag. Ha ez nem mondd semmit, ne menj oda.
2016. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hollófernyiges ***** válasza:
Kb 2008 környékén voltam ott, akkor eléggé toleráns helynek tűnt. A nők egyaránt hordtak farmert, hagyományos hálóingszerű ruhát meg fekete ruhát nagykendővel (utóbbit inkább öregasszonyok). ugyanez férfiaknál, póló, öltöny, hagyományos hálóing egyaránt volt. A csajok akik velunk voltak sortban meg ujjatlan pólóban mászkáltak és nem voltak beszólások (legalábbis amit értettünk volna).
2016. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hollófernyiges ***** válasza:

Mondjuk ez Marrakes

[link]

2016. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem Marokkó pár évvel ezelőtt nem tűnt konzervatív muszlim országnak. Simán besétált a hagyományosan öltözött anyuka a hasa kint a pólóból öltözetű lányával a McDonaldsba.

De vannak érdekesebb helyek az országban.

2016. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a horvat baratnod tovabbra is hiteget...
2016. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szegény srác, még hisz a nőknek...

Azért ezek után kíváncsi lennék a sztori folytatására is, hogy mi lészen majd a csaj legújabb meséje.

Lehet, hogy 1001 éjszaka??

:)

2016. szept. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

* Lehet, hogy idén már nem is talál rep.jegyet visszafelé.


Amúgy kíváncsi lennék, hogy azt mivel magyarázza a csaj, hogy -hacsak nem akart már eleve ott maradni- miért nem RETÚRJEGYET vett??!!

(Hiszen minden normális ember aki vissza is akar jönni, az eleve az olcsóbb retúrt veszi.)


Szerintem majd azt is "sírva meséli el" a csaj, hogy a gazdag nagynénje, hozzá kényszerítette egy helyi alibabához 44. feleségnek...

2016. szept. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen tudom naiv vagyok és teljesen igazatok van!Már elég sok nővel voltam de azok mind magyar lányok voltak!A csaj eddig nem adott rá okot hogy kételkedjek benne,de igen igazatok van ,alamuszi macska nagyot ugrik!Egy a lényeg,várok október másodikáig,mert azt írta október 2án hazajön,könyörgött hogy várjam ki ezt pár hetet!Mivel eddig még nem adott rá okot hogy csalódjak benne,ki fogom várni!DE ha október 2án netán azt írja hogy tovább kell maradnia mert ez meg az közbejött ,akkor már tudni fogom hogy hazudott és lemondok róla!Én sem vagyok hülye,addig eljárok bulizni stb az idő el fog telni és majd október 2án minden ki fog derülni és esküszöm le fogom írni nektek a fejleményeket!Igazából nem vagyunk kapcsolatban tehát bármit csinál semmi közöm hozzá,ugyanúgy neki sincs hozzá köze h kivel találkozok addig!Nagyon veszélyesek a nők ,tudom és tudom hogy csak jót akartok nekem fiútársaim és ezt meg is köszönöm nektek!Csak azt akarjátok hogy tisztán lássak!De én az előző 2 hónapból következtetek és eddig nem adott rá okot hogy ne higyjek neki!Nagyon kíváncsi leszek az október másodikára és igen mindent le fogok ide írni,hogy hogy végződött az történet!Respect nektek! ;)
2016. szept. 14. 16:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Pár éve jó volt a piac a marokkói nagyvárosokban és érdekes volt ott vásárolni, alkudozni, azonban manapság én nem mennék arab országba. Túlságosan nagy a terrorveszély, ne menj oda! ezenkívül elég sokféle kígyó is van Marokkóban.
2016. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg kíváncsi lennék a folytatására.

Az a baj, hogy nekem is volt egy ilyen "neten talált" nőismerősöm, aki hónapokig, napi szinten olyan krimiket adott elő nekem telefonon, hogy már a TEK-et vagy az FBI-t akartam hívni. Sírás, autósüldözés, ügyvéghez bemenekülés, menekülés a fegyverrel őt üldöző exe elől, lihegés, futás, újabb sírás stb...stb...


Fél év után vallotta be, hogy egyetlen szó sem volt igaz az egészből, csak nem mert eljönni a randikra.

2016. szept. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!