Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Vélemények Egyiptom?

Vélemények Egyiptom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Június 28.tól utazunk Egyiptom, Hurghadára, The Grand Resort szállodát foglaltuk le. Tudnátok írni esetleg a szállodáról, akik esetleg jártak már ott? Milyenek az ott dolgozók, ételek, környezet, szálloda tisztasága?

Fakultatív programnak, Luxort, a quadozás-tevegelés, illetve a Giftun szigetet szeretnénk választani. A kérdés a Giftun szigetről lenne még, hogy mondják az Orange Bay is mennyire szép, az miben különbözik a Giftun szigettől? Hova érdemes inkább mennünk? Illetve a programok mondjuk Luxor az utazási irodában szerintünk drága 110 euró/fő. Ezt olcsóbban hol tudnánk esetleg elrendezni? Egyiptomban mondta az utazási iroda, hogy eurót vigyünk és fonttal fizessünk, na de programokat is fonttal lehet fizetni? Melyikkel jönnénk ki jobban?

Előre is köszönöm a válaszokat!

ui: Kérlek titeket, csak olyan válaszoljon aki tud értelmesen is és aki tisztában is van a dolgokkal :)



#Egyiptom #Hurghada.
2017. márc. 16. 01:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%

Kedves #7 és #10 beírást író!

Ennyire irigy vagy? Vagy ilyen beteges a viszonyod a pénzhez? Azért, mert valaki nem a legolcsóbb alternatívát választja, máris egy hülye? Tudod nem mindenki ilyen szarevő, hanem az igényeinek megfelelően él, és megenged magának színvonalasabb, kényelmesebb megoldásokat is, mint egy jól hangzó nevű patkánytanyát, mert ilyen országokban ez jellemző, hogy jónevű szállodákhoz hasonló néven mindenféle műintézmények működnek.

Szerintem menj orvoshoz, kezeltesd magad, itt nem fogsz hiányozni...

2017. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%

Csatlakozom a 11-s válaszolóhoz! :) Kb ezt akartam ennek az okostojásnak írni,de megelőztek! :)

Tök feleslegesen linkelgetsz,bár annyiból jó,hogy rákeresel ilyen dolgokra,mert legalább így látod,hogy milyen gyönyörű helyek vannak! Neked szerintem csak ez jut! :D

2017. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%

Őszintén szeretném hinni, hogy rákattintottatok a linkekre, és szembesültetek vele, hogy valóban bagóért most is megkapható az agyon ajnározott szállásotok.

Ha gondoljátok, repjegyet is mutatok mellé, elhihetitek nekem, hogy kisujjból rázom ki.

Egyébként segítek, ha nem sikerült volna elolvasnotok az elmúlt évek terrortámadásairól szóló angol nyelvű cikket.

2017. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
Az agyonajnározott szállásunkat te nem linkelted be,nem is kértük,nem is vagyunk semmiféle linkedre kíváncsiak! :) Az,hogy te nem mersz elindulni mondjuk Egyiptomba,a kutyát nem érdekli,úgyhogy felesleges köröket futsz! Mi nem félünk a terrortámadástól és ne gondold,hogy ezen az oldalon csak te tudsz angolul! :D Kis okostojás! :D
2017. márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
48%
Ne utazzatok arab országba, nem feltétlen rabolnak el erőszakolnak meg és veszik kamerára a lefejezéseteket valami arabok de másképp is betudnak kavarni
2017. márc. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

Én igazat adok annak a válaszolónak, aki szerint irodán keresztül utazni lehúzás. Mi a párommal egyénileg utaztunk, mindent magunkan intéztünk, szállás, repjegy, yacht, snorkeling, Luxor, negyedannyiért, mint a kint megismert magyarok. Őket a boltba is lehúzták folyton, mert csak eurót vittek és hiába mondtuk nekik, hogy mi 2 fontért vettünk vizet, ők meg 2 euróért, csak a saját fejük után mentek (na persze nem beszéltek nyelveket, mint ahogy azt utazásaink során megtapasztaltuk a magyarokról).. Luxorba együtt mentünk, csak ők irodán keresztül, kb. ötször annyiért, mi alkudtunk az arabokkal és olyan helyekre is beengedtek a külön kis idegenvezetőnkkel, ahová őket nem.

Szóval lehet itt hülyeségeket beszélni, de attól hogy hangosabbak vagytok még nem lesz igazatok. Aki fél egyénileg ilyen helyekre menni és ötször annyi pénzt kifizetni ugyanazért, az meg is érdemli. Ja, még valami: olyan hogy repülőtéri illeték nem létezik, tudom mert a barátom a reptéren ilyen helyen is dolgozott, a többi baromság meg még úgysem.

2017. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22%

Előző te azt írod, tik 2 fontért vettetek vizet, űk mög 2 euróért. 1 font az 400 forint, 1 euró meg 300 forint. Ez osztan nagyon nagy biznisz volt. :)


"Nem beszélbek nyelvet, megszoktuk a magyaroktól" szerintem te az a külföldön dolgozó magyar lehetsz, aki ha honfitársa (rokona, barátja) segítséget kér tőle munkát találni, akkor nyelvtudááásozik.

Tudom, hatalmas "király" vagyol, mert külföldön dolgozol, oszt mit csinálsz külföldön? Mosogatsz? :D :D :D

2017. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyiptomi font kb. 16 Ft. Néhány éve még 30-40 Ft volt... Egy üveg víz tényleg 2 font, de mint minden kereskedő országban, a hülyéket palira veszik. Ezért kell helyi valuta is. Egyiptomban legbiztosabb a reptéren váltani.

Mindent meg lehet oldani saját szervezéssel, de nem biztos, hogy mindenkinek van erre ideje, kedve, stb. Inkább megfizeti a kényelem árát. Ezt el kell fogadni, nem lehülyézni a másikat.

2017. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 ezt annak magyarázod, aki szerint csak angol font létezik? :D
2017. ápr. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nagyon korrekt szálloda, én akkor voltam itt, amikor még a Best Reisen szervezett ide utakat. Egy hátránya volt, hogy nem volt a tengerparton
2017. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!