Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen az Egyiptomi ízvilág?

Milyen az Egyiptomi ízvilág?

Figyelt kérdés
Öt csillagos szállodára gondolok. Többen írják, hogy nekik nem jött be ez a fajta ízvilág és hogy minden ízetlen. De ez, hogy lehet? Hát annyi fűszer van ott mint sehol a világon.

2017. aug. 24. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
olyan finom pizzar eletemben nem ettem mint Luxorban, azota itthon nem eszem meg a pizzat
2017. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően mediterrán, nálunk inkább a törökösnek ismert jellegű, helyi kivitelben. Én egyszer voltam nagy szállodában, nagyon jellegtelen volt a kaja, a helyi éttermek, sőt utcai árusok is jobbat csinálnak. Az ilyen nagy szállodákban próbálnak mindenkinek a kedvére tenni, végül a nagy semmi jön össze.
2017. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavaly Törökorszagban annyira jó volt a kaja....nem is gondoltam, hogy ezen kéne aggódnom :( de már lefoglaltuk az utat...azért remélem nem halunk éhen :D
2017. aug. 24. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Csak az elkényeztetett hülyegyerekek gondolhatják azt, hogy egy ország gasztronómiáját/kulturáját az ötcsillagos üdülőhoteljeinek ízvilá/könyvállománya, stb alapján ismerhetik meg.

Segítek. Az általad leírt tapasztalat leginkább az orosz sznobok gondolkodásmódját segíti megérteni.

Ehhez egyébként sok sikert kívánok innen az utazási rovatból.

2017. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy elég elkeserítő hogy felteszek ide egy kérdést és csak bunkó lekezelő válaszok érkeznek rá.....sajnos már ez az oldal is csak erről szól.....kb tiz éve vagyok regisztrált tag! Régen azt is megkérdezhettem hogy terhes leszek e ha együtt fürdök az ebihalakkal egy tóban...normális válaszok érkeztek volna rá.
2017. aug. 28. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!