Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen az élet Afrika középső...

Milyen az élet Afrika középső részén?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Kongói Demokratikus Köztársaság, Kongó, Gabon, Egyenlítői Guinea érdekel, esetleg a Közép-Afrikai Köztársaság, vagy Kamerun.


Van személyes tapasztalatotok, vagy ismerősötök, aki élt ott?


Mostanában sokan költöznek külföldre, és nagyon sokan szeretnének, csak nem tudnak, de főként Európa, USA, Kanada, Ausztrália szokott lenni a célpont (bár utóbbi 3 nehezen elérhető). Van olyan elvetemült, aki inkább ilyen kevésbé népszerű helyeket céloz meg? PL a fent említett országokról még nem nagyon halottam jót, van olyan aki mégis oda kívánkozik? Tényleg olyan rossz ott élni?



#Afrika #kivánorlás
2018. ápr. 8. 01:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Persze vicceltem, nem akarok kimenni, eszemben sincs. Csak az érdekelt mi visz rá valakit, hogy nem olyan helyre megy, ahol jólét van, hanem pont a fordítottja.
2018. ápr. 8. 18:19
 12/16 anonim ***** válasza:
@9 Etiópiát azért ne keverjük ide, Kenya mellett a térség legműködőképesebb országa.
2018. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Valamiért mindig azt hittem, hogy Etiópia az egyik legrosszabb helyzetű ország arrafelé.
2018. ápr. 8. 19:48
 14/16 anonim ***** válasza:
12.ebben igazad van
2018. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#11 olyan valakit visz rá, aki sacc biztonságban van itthon. Nem arról szól az élete, hogy biztosítsa az anyagi dolgokat. És akkor oda megy ami érdekli. Nem oda, ahol több a pénz. De ilyenből kevés van tény. Mert a többség a seggét félti, lesz e elég.


Én egy embert ismerek aki oda ment össz. De ő tényleg azért ment, mert látni akart valami mást. Most őszintén egy nyugati városban igazán újat nem fogsz tapasztalni. Max azt, hogy lazábbak az emberek nem ilyen befeszültek, mert nem kell félni a jövőtől ennyire.

2018. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért megy vki ilyen országokba mert tapasztalatra vágyik.

Most őszintén Európa nyugati részén semmi újat nem fogsz tapasztalni, max annyit, hogy nagyobb a jólét, a térség államaiban kb pont ugyanolyan minden mint itt, Balkánon meg van egy kis török beütés és kb ennyi :D


Afrika, Latin-Amerika és Óceánia meg kib.szottul különleges helyek.

2019. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!