Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyire biztonsagos szerintet...

Mennyire biztonsagos szerintetek az Addisz-Abeba Harare repulojarat?

Figyelt kérdés
Etiopiaban kell atszallnom es egyeduli fiatal fiukent kicsit tartok ettol, egyebkent a Hararei repteren nem lesz gond mert jonnek ertem a rokonok, csak nem tudom a gepen feher emberkent nem e szamithatok atrocitasokra.

2018. ápr. 11. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
en most voltam egy honapot etiopiaban maszkalni, full biztonsagos, a Bole repter meg pont olyan biztonsagos mint a becsi vagy a budapesti vagy barmelyikasil a vilagon, nem te leszel az egyetlen feher es hogy nem fog atrocitas erni arra a karomat tennem, nem is ertem nagyon mjert merult fel ez benned, haromszor voltam azon a repteren
2018. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Semennyire. A gépek 2/3-ád leszálláskor kilövik föld-levegő rakétával.
2018. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
61%
Utolsónak üzenem, ha nem tudsz érvényesülni értelmes válaszokkal a gyakorikérdéseken, és e helyett inkább trollkodsz normális emberekkel (veled ellentétben mert te nem vagy normális) az elég gáz.
2018. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj privátban, hogy milyen volt!
2022. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!