Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ezen az oldalon teljes árak...

Ezen az oldalon teljes árak vannak feltüntetve?

Figyelt kérdés

[link]

Nem értem, hogy miért nem írják oda,hogy plussz illeték, vagy hogy mit tartalmaz az ár. Van itt 54ezerért is út per fő, és azt kétlem,hogy ennyi lenne az össz költség. Szerintetek?:)


2010. jún. 27. 22:09
 1/2 anonim válasza:
Amit ezek az árak nem tartalmaznak!!!! 5000.ft. borravaló Ne kérdezd ki kapja mert Te is fogsz adni baksist.35000.ft reptéri illeték.1% utlemondás.biztositás napi 400-450.ft.Tehát tegyél rá a kiirt összegre még vagy 50000-et.2008-ban voltam Hurghadán amugy jó volt.
2010. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam, mert képtelenség ilyen kevés pénzböl kijutni, de akkor miért nem tüntetik fel rendesen???:O És semmi leírás, hogy mit tartalmaz az ár. Nem is értem.. Na mind1, köszi a választ:)
2010. jún. 27. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!