Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Barki tud nekem pontos informa...

Barki tud nekem pontos informaciot adni arrol, amikor a munkavallaloi vizumot biraljak el, mit elleneoriznek pontosan az iskolai papiron?

Figyelt kérdés
Mélyen ellenorzik vagy csak formalisan? Jelentosege van annak es valtoztat az ellenorzeseken az, hogy milyen jellegu munkara jelentkeztunk? Tanzaniarol kerdezek pontosan.

2019. febr. 2. 12:23
 1/1 tozser ***** válasza:

Tanzániát nem ismerem, DE..

A magyar szokásokkal ellentétben nem a papir számit.Sok helyen nem hiszem hogy komolyan nyomoznának utánna

Én az USA helyeztéből indulok ki.

Mondjuk egy köműves vagy, vagy egy autó-vagy villanyszerelő. szerelő ..Kűldheted a papirokat tonna számra, de egyszer csak el kell kezdened a munkát.

Ott minden kiderűl.

Az egyik barátom villanyszerelő volt otthon, az USAba érve egy darabig mindenféle munkát csinált..mert egyszerűen nem értette meg mit is akarnak vele csináltatni, amikor már tudott egy kicsit beszélni elhelyzkedett a szakmájában.

Családi házak épitkezésénél kapott munkát és hosszú évtizedekig dolgozott különböző cégeknél.


EGYETLEN EGY ALKALOMMAL SE KÉRT TŐLE SEMMIFÉLE OKLEVELET VAGY BIZONYItVÁNYT SOHA SENKI.


Milyen munkáról van szó és tudsz angolul vagy valamilyen nyelven, megfogod érteni mit kell csinálnod?


De miért pont Tanzánia?

Mi az ami ott van és pont rád várnak?

2019. febr. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!