Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Dubai vagy Kanári szigetek?

Dubai vagy Kanári szigetek?

Figyelt kérdés
Márciusban masfel eves gyerekkel melyik uticel jobb? Nagyreszt strandolasra, egy ket latvanyossagot megneznenk (tobb felnott utazna vele).
2019. ápr. 18. 20:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én a Kanári szigetekre mennék.
2019. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Engem elkeserít a kérdésed. Olyan, mintha azt kérdeznéd, tokaszalonna, vagy alma.

Mielőtt félreérted, mindettőt szereti valaki, mert mindekettő fogy a boltokban.

Szóval olyan a kérdésed, minha egy ufó tette volna fel, aki semmit nem tud a világrül, csak azt, hogy mindkét helyen van tenger.

A kérdés nem az, zsír vagy vitamin, hanem neked mi kell azon túl, hogy szép kék tenger. Meg hogy vinnél egy vernyákolót is magaddal.

Amit én személy szerint tuti nem vinnék sehova. De ezért egészen biztosan le leszek pontozva itt.

2019. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Egyikbe se mert már most eltévedtél. Egyik se Afrikában van.
2019. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Pujával?


Kanári.


Ráadásul Dubai anyagilag is más szint.

2019. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyiket sem fogja élvezni. És ti sem az 5-5 óra repülést, amit valószínűleg végig üvölt.
2019. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

1.5 gyerekkel a Balatonnál messzebbre ne tessünk már menni. Főleg, hogy a kérdésből nyilvánvaló, hogy sima Facebookos parasztvakításra kell csak az utazás.


Ha már muszáj, akkor a Kanári-szigetek inkább gyerekbarát, oda viszi a purdékat az összes 4-es IQ-jú brit, akiknek csak erre futja a segélyből (mármint abból a részéből, amit nem amfetaminra költöttek).

2019. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Márciusban masfel eves gyerekkel melyik uticel jobb?"

"Afrika"


Mivel jelenleg már április van, így lekéstetek Afrikában a kanári vagy dubai oroszlános szafariról

A helyedben a -másfél éves- gyerektől kérnék tanácsot, talán neki némileg több a sütnivalója...

2019. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#3

Földrajzilag a Kanári-szigetek Afrikához tartoznak.

2019. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom azoknak akik erdemben valszoltak. A tobbi szerencsetlen okoskodot csak sajnalni tudom, hogy itt anonim eli ki a kisebbsegi komplexusait. Tudom hol vannak a helyek, igy adtam meg a kategoriat. A gyerekem jovore marciusban lesz masfel eves es tudom, hogy mar aprilis van... azzal is tisztaban vagyok, hogy mas a ket hely jellege, ezert tettem fel a kerdest, hogy gyerekkel melyik idealisabb. Facebookra evek ota nem tettem fel kepet, nem hogy a gyerekemrol. Elszomorito, hogy ennyi megkeseredett ember itt osztja az eszt, amibol lathatoan eleg keves jutott.
2019. ápr. 19. 17:50
 10/13 anonim válasza:

Én Dubaiba mennék gyerekkel. Ott márciusban is lehet fürdeni. Mi is akkor voltunk pár éve.

A Kanárin sose melegszik fel ennyire a víz, még nyáron se. Márciusban mindenképp hideg. Max kirándulni tudtok.

Dubaiba is rengeteg a látnivaló. Mi metróval közlekedtünk.

Egyébként nem feltétlen üvölt egy másfél éves. Mi 2 gyerekkel szoktunk menni. A kicsivel tavaly nyáron repültünk 3 órát. 9 hónapos volt. Átaludta...

Ősszel is repültünk velük. Ekkor a kicsi 1 éves volt. 4 órás út volt. Azt is átaludta.

2019. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!