Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki Tenerifén...

Volt már valaki Tenerifén szeptemberben?

Figyelt kérdés
Párommal szeptember 1től szeptember8ig szeretnénk Tenerifén "nyaralni". Olvasgattam kérdéseket ugyan,de senkit nem találtam aki tapasztalta volna a szeptemberi időjárást.Ezen felül minden hasznos információt szívesen fogadok.

2018. máj. 29. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

A szeptemberi időjárást nem a kérdések közt kellene nézegetned, hanem az időjárási oldalakon.

Amőgy némi logikával te is megválaszolod a kérdést, vajon miféle idő lehet azon a szigeten, amin nyáron 30, télen 22-23 fok van?


Segítségképp még egy kérdést: a francnak kell nektek 5 órát repülni egy túlárazott repülőjeggyel szeptemberben, amikor az egész Földközi-tenger olcsó, és jó az idő? Miért nem mész később, pl. novemberben vagy januárban el Tenerifére?

2018. máj. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

csak szeptember a jó?

ősz végétől fordul melegebbre.mi decemberben voltunk és akkor volt 25-30 fok.

2018. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

amúgy a szeptember sem feltétlen rossz.

Az egyik imerősőm a múlthéten jött haza és 6! fok volt.

szóval ott is lehet extrém hideg vagy meleg

2018. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Mi már 2x voltunk a Kanári szigeteken. Egyszer Fuerteventurán májusban és tavaly oktober legelején Tenerifen. (és már több tropusi sziegeteken is mert én csak a meleget szeretem)


Oktober legelején 30 fok volt és szuper idö. A tenger olyan meleg volt mint a levegö... Pedig ugye nagy hullámok vannak, és az mindig hüvösebb mint a sekély partok.


Májusban az idö meleg volt, de a 25-30 fok csak napon volt meg, az árnyékban mindig fáztunk, a tenger meg rém hideg volt.

Október legelején igazán szuper idö volt, még felhöben is szuper idö volt és tényleg a teneger szuper meleg volt.


Oktober közepéig bármikor elmennék, mert addig mindig jó idö lesz. Novembertöl kezd lehülni, akkortól már kell hosszú nadrág és pulcsi. Január február azért lényegesen hüvösebb, 20 fokban az ember nem nagyon fürdözget, az a kirándulás és turázás idöszaka...

Szeptember elején még nagyon nagyon meleg lesz.

De 8 nap nem túl sok, ha tehetitek inkább 10-14 napra menjetek.

2018. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves első.... Igen már az időjárást megnéztem,igen van annyi eszem köszi ,a kérdésem Tenerife volt és nem egyéb helyszínek.. hihetetlen tudom ,de nem akarunk máshol lenni most...

A többieknek nagyon szépen köszönöm a normális választ. Lehet hogy akkor több nap lesz belőle :)

2018. máj. 29. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, lehet "átlagot" mondani, de most az időjárás elég lutri kezd lenni.

Többször voltam tavasszal is, őszel is Spanyolországban, 95 %-ban jó idő volt, de idén májusban, kb. 2 hete a spanyol ismerőseim irigykedtek ránk, hogy itt milyen jó idő van, mert amikor nálunk 29-35 fok volt napközben, akkor náluk 18 !!! fok. Fűteniük kellett éjszaka, amit elég felháborítónak tartottak :D


Jó, tudom, Tenerife kicsit délebbre van, de amióta Kaliforniában meg Afrikában is havazik, azóta semmit sem lehet tudni... :D

2018. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Igazad van :) Mindenesetre az még majdhogynem nyár ,annyi hogy nem szezon :D A szerencsében bízunk :D
2018. máj. 29. 16:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha bárki követi még,megvolt a nyaralás.... tökéletes óceánparttal,stabil 27fokkal árnyékban,óceán 24fokos volt,ami maga volt a menyország,hűsítő volt . A legjobb döntés volt,midenkinek ajánlom :)
2018. szept. 9. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!