Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ki jart mar ausztraliaba?...

Ki jart mar ausztraliaba? Szerintetek elegge biztonsagos hogy odakoltozhessek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ausztralia szerepel az alom lakhelyeim kozott, ugyanis en ebbol az orszagbol elmegyek. Van egy rokonunk, aki kint el, en nem ismerem, csak a szuleim es par ev mulva, ha lesz annyi penzunk a parommal, ennek a rokonnak a segitsegevel kikoltoznenk. De aggodom a sok mergeskigyo es pok miatt, viszont veluk ellentetben az elovilag es az allatok miatt is valasztottam azt a helyet. Imadom ausztraliat de sajnos keveset tudok rola, csak filmekben lattam, viszont en allatfuggo vagyok es ott annyi az erdekes, izgalmas allatfaj. Ez vonz engem. Szemelyes tapasztalatok? Szerintetek ausztralia kozege alkalmas a nyugodt, biztonsagos csaladi elethez, gyerek neveleshez, kutya tartashoz es haszonallat tartashoz? Mennyire magas ott a mergezo allatok es vadallatok okozta tamadasok aranya?

2014. nov. 30. 13:38
 1/2 Peti*1992* válasza:

Ez egyre teszel, nagyon osszetett kerdes. Ha a mergezo/veszelyes allatok aggasztanak, akkor valoban nem jo foldreszre teszel, mert azokbol van boven. De mint minden mas esetben, ha tajekozodsz es hallgatsz a helyiekre, akkor nem valoszinu, hogy gaz lenne. Persze mindig akad egy vagany, aki csak bemegy lubickolni egyet egy folyoba, aztan krokodileleseg lesz belole, vagy figyelmen kivul hagyja a figyelmezteto tablakat a strandon aztan orditva mulik ki mergezo meduzak csipesei kovetkezteben.

Egyebkent meg egy nagyon nagy orszag, attol is fugg, hova koltoztok. Sydney kozepen nem valoszinu, hogy sok veszely leselkedne, de az eszaki reszeken, foleg lakott teruleteken kivul konnyu bajba kerulni.

2014. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem varosba akarok menni:) videkies kornyekre, szoval eszakra, arra olcsobbak is a telkek meg minden:) gondolom ismered az ausztralia cimu filmet, nicole kidman jatszik benne, imadtam! Hasonlo csaladi gazdasagot kepzelek el magamnak, mint ami ott van, persze en nem vagyok arisztokrata, ezert ertelemszeruen kisebbet vennenk es a munkam is mas fele huz, de amig van internet ilyen "videki" helyeken is, addig anyagilag nem lenne gond:)
2014. nov. 30. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!