Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Van bármi esély arra, hogy...

Van bármi esély arra, hogy magyar állampolgár beutazhasson Ausztráliába decemberben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 10:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen peldaertekuen kezeltuk ezert nincs mar csak elvetve halaleset. az meg egyeni problem hogy ki akar es hol lenni. Covid veszely volt meg az ausztralok se johettek haza.
2022. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fantasztikus felüdülés 2023 végén visszaolvasni a covidióták siralmait, akik bef0$tak anno egy kis náthától.
2023. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En mar a jarvany elejen elveszitettem egy kozeli 62 eves egeszseges fitt norokonomat. O is azt hitte megfazott attol kohecsel. aztan amikor kezdett fulladni es korhazba kerult mindket tudeje meg volt fertozodve. 5 napig volt lelegezteton amikor meghalt. ennyit a "kis" natharol.

Meg valami. en erosen lerobbant immunrendszerrel es tobb veszeleyes betegseggel elek (tobbek kozt diabetes, magas vernyomas stb, raktulelo is vagyok) amikor a Covid jott az orvosom azt mondta amig nem elerheto az oltas sehova ne menjek, mert fertozes eseten kb 95% az eselye hogy belehalok. Nem Europaban elek es fel is vettem mind a 3 oltast. szerencsesen megusztam talan azert is mert a mi orszagunk volt az egyik legszigorubb szabalyokkal vedve, meg a kulfoldon rekedt itteni allampolgarokat se engedtek haza honapokig.

nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!