Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mi a véleményetek Sydney-ről?

Mi a véleményetek Sydney-ről?

Figyelt kérdés

Volt már valaki kint?Esetleg él közületek valaki ott?

Milyenek az emberek a város?(mennyire köszos milyen a közlekedés stb.)

Ha megtehetnétek laknátok ott?


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 20. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi, hogy milyen az időjárás?

Arrafele mennyire sivatagos a környék?Az eső sokat esik?

2010. szept. 20. 15:03
 2/6 anonim válasza:
18%
ő egy butuska
2010. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A város?:S
2010. szept. 25. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mi már voltunk ott, bár csak egy hétvégét. Ausztráliában egyáltalán nem koszos egy város sem, legalábbis ahol mi voltunk. a közlekedésről nem tudok nyilatkozni, minket kocsival hordoztak. szép a város, szerintem élhető, ahhoz képest amekkora. gyönyörű strandok, szép, hatalmas parkok. lehet arra írta az előző hogy butuska vagy, hogy mennyire sivatagos a város. Az idő melegebb mint nálunk, egyáltalán nem sivatagos, márcsak a tengerpart miatt sem. Van egy kis tél, de nem olyan hideg mint ott, úgy tudom, hogy 10 fok körül lehet a leghidegebb, nagyon-nagyon-nagyon ritkán még hó is esett.

Az ausztrál emberek a tapasztalaink szerint kedvesebbek , derűsebbek mint itthon. Ezt akár a boltokban a kiszolgáláson is észre lehet venni.

Ha nem lenne honvágyam, laknék ott, de én nem tudnék mindent és mindenkit itthagyni.

2010. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
előző vok. úgy értettem hogy a tél nem olyan hideg mint itt.
2010. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azért gondoltam ,hogy lehet hogy sivatagos mert Ausztráliáról nekem a sivatag jut eszembe.:)

Persze tudom ,hogy nem mindenhol olyan.

Mégegyszer köszönöm a választ!

2010. szept. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!