Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Kb 2 év mulva kiköltözünk...

Kb 2 év mulva kiköltözünk Sydney-be kicsit félek a változásoktól meg attol is mennyi időbe fog telni mire megtanulok angolul. Valaki mondana nekem valami bíztatót is sydney-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha még van 2 éved, akkor most tanulj meg angolul, ne akkor állj neki, amikor kiértél, mert nyelvtudás nélkül csak az aljamunkákat fogod megkapni!
2010. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2 év alatt még bármi történhet,túl messze van még az.
2010. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

2 év alatt még sok víz lefolyik a Dunán!

Ki tudja mi lesz 2 év múlva...Egyébként az első ró jól mondj...Tanulj már most angolul,és nem fog meglepetés érni kint sem.

2010. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Még ha azt írod, hogy 2 hét vagy 2 hónap, de 2 év. Szerintem ráérsz még izgulni, és ahogy előttem is írták 2 év alatt sok víz lefolyik a Dunán, bármi változhat.
2010. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
nyugi, 2 év múlva fog megsemmisülni a világ, szóval tök mind1
2010. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
77%
remélhetőleg én is kiköltözöm jövőre, bár én csak egy évre, és tanulni megyek. ausztráliában nagyon befogadóak az emberek, segítőkészek, állatira hamar be tudsz illeszkedni. az angol miatt ne aggódj, nem mindenki tud angolul, SŐT... de nagyon-nagyon hamar bele tudsz jönni! :) ne izgulj, sydney egy állatira jó hely!
2010. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat hasznos volt és már máshogy gondolkodom erről :)
2010. jan. 29. 14:11
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is Ausztráliába fogok költözni,csak mi Perth-be,és nem 2 év múlva,hanem hamarosan.Én ha két évvel ezelőtt terveztem volna meg az utamat,nem is tudom mi lenne.Kb.féléve intézkedünk,és azóta a párommal és kislányommal is annyiszor elbizonytalanodtunk,pedig kint még rokonaink is vannak.Tehát az is lehet,hogy te 2 év múlva pl.Amerikába szeretnél menni,vagy új Zélandra vagy itthon maradsz :) Mindenesetre angol tudás nélkül ott nem nagyon sokra mész,és ha komolyan gondolod,akkor kezdd el tanulni az angolt!A változást meg meglehet majd szokni ;)
2010. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon klassz ,hogy ausztráliába szeretnél menni.Én is nagyon szeretem Ausztráliát. Tényleg el kéne kezdened angolul tanulni , ha tényleg ki akarsz menni! Úgy gondolom , ha nincs megfelelő angol tudásod akkor is meg tudsz tanulni kint körlbelül 3-4 hónap alatt. Az egyik rokonom 38 éves volt mikor kiköltözött Amerikába és egyáltalán nem beszélt angolul, de mikor már három hónapja kint volt egész jól ment neki az angol! De azért nem árt ha itthon elkezded! Ha megtehetném én is kimennék a helyedben! Jó utazást! :)
2010. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ az utolsó válaszolónak :D most fogom májusban letenni az alapfokú nyelvvizsgát :)
2010. márc. 22. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!