Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » 36 éves vagyok! Romba dölt a...

36 éves vagyok! Romba dölt a házasságom 15 év utánn, és ki szeretnék települni. Nagyon szeretném ha segítene valaki! Hálás lennék neki. Sajnos Angolul nem tudok! Nekivágjak? Nincs veszteni valóm. Csak a lányom sajnálom nagyon!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom. :( De miért, a lányodat itt tudnád hagyni? Én nem települnék ki nyelvtudás nélkül idegenbe. Még az alapvető dolgokat sem fogod megérteni.. át is verhetnek.. szóval egyedül, segítség nélkül inkább ne.
2009. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
76%
Tanulj meg angolul, aztán kérdezz újra.
2009. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

1., mégis hova szeretnél kitelepülni?

2., Bárhova is települsz, ott sincs kolbászból a kerités.

3., nyelvtudás nélkül maximum hajléktalannak állhatsz.

4., a kitelepülés megoldja a lelki problémáidat?

5., jó lesz, ha a házasságod után a gyerekedet is elveszted?

6., gondolkodj kicsit felelősségteljesebben.

2009. ápr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Nyelvtudás nélkül sehogy. Komolyan, jószándékból mondom, ki ne menj. Előbb tanulj egy nyelvet, úgy , hogy megértesd magad.

Igaz, nem ismerem a helyzeted, de hogy képzeled, hogy a gyereked itt marad? Az apjával marad? Vagy hogy?

2009. ápr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi idos a lanyod? Hova mennel ki? Dolgozol itthon, van penzed, kitudnal menni valahova?

Az angolt vagy nemetet vagy ahova menni szeretnel annak a nyelvet kezdd el tanulni, ugy konnyebb lesz hidd el. Egy ev intenziv nyelvtanulas is elegendo lenne mar hogy nekivagj az ismeretlennek.

Ne add fel amugy, meg fiatal vagy.

Lenne baratnod akivel kitudnal menni?

Amugy a legjobb lenne az, hogy te kimesz kesobb kiviszed a lanyodat is.

Kezdd el tanulni a nyelvet akar nyelvtanarral is, privatban es akkor o csak veled fog foglalkozni.

Penzen mulik a dolog es a te szorgalmadon.

2009. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom, ami történt veled, de most ezzel még jobban elrontanád az életedet. Miért gondolod, hogy a problémáid megoldódnának, ha távol lennél? Hidd el, hogy ez nem igaz. Nyelvtudás nélkül nincs értelme kimenned és ki sem tudsz települni, mert annak komoly feltételei vannak és a nyelvtudáson, képzettségen kívül a kor is számít. Férfi vagy vagy nő? Elhagynád a lányodat?! Mégis hogy segítsen bárki is itt, ha elő van írva, hogy milyen feltételekkel lehet kivándorolni és ezeket nem tudod teljesíteni? Egyáltalán miért épp Ausztráliába akarsz menni, mikor bármely EU országba mehetnél jóval kevesebb kötöttséggel?
2009. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Jesszus most latom, hogy Ausztralia lett megjelolve, hat szerintem ez csak veletlenul tortent.

Kerdezo, Ausztraliaba mennel ki???

Az tenyleg nem egyszeru. En azt gondoltam Angliaba vagy mindegy, csak el otthonrol.

Irjal ha olvasod a hozzaszolasokat legyszi!:)

2009. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Beindítom a nyelvtanulást.Lányom 14-éves.Késöbb remélem jönne utánam.De nem szívesen hagynám ithol.Már megnyugszom lassan.
2009. ápr. 23. 19:57
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

Hát, a nyelvtudás megszerzése nagyon hosszadalmas és nehéz lesz, mert úgy látom, a magyarral is hadilbon állsz. Az "után" 1 n-nel irandó. A "lányom" ebben a formában még csak egy birtokos raggal ellátot főnév, ahhoz hogy helyesen is mondd, amit gondoltál, hozzá kell tenni a tárgy jelét, a "t"-t, így lesz belőle "lányomat".

Egyébként a Koreai Népi Demokratikus Köztársaságot ajánlom, ott nyelvtudás nélkül is befogadnak.

2009. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Amikor a hóhért akasztják. Elgépelés történt: hadilábon. Mentségemre szolgáljon, hogy én nem magyar vagyok, igaz már elég régen elsajátítottam ezt a nyelvet annyira, hogy még egy ilyen on-line levelezésbe is bele merek vágni.
2009. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!