Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztraliaba költözni?

Ausztraliaba költözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Par napja kaptam egy nagyon jo allas ajanlatott Ausztraliaban (Brisbane).

Aranylag friss hus vagyok...2 eve vegeztem az egyetemen es Budapesten dolgozok - szinten jo allas - jo fizetessel szerintem legalabbis..


Anyumek kb ket labbal akarnak kirugni Brisbanebe hogy menjek azonnal.

Ugye a papirokkal nem lenne gond...mivel a ceg hivott, letelepedesi es idovel allampolgarsag is jar (ez amolyan programm ausztraliaban) szoval ez a resze rendben lenne.


En bevallom, egyszeru gyerekkorom volt, nem voltam messzebb nyaralni mint Olaszorszag kb 1x eletemben. Ausztraliaban sosem voltam. Ismerem földrajzilag, politikailag meg kepekrol stb...ahogy a legtöbben de sosem jartam meg a kontinensen.


Esetleg van itt valaki aki el, lakott vagy nyaralt mar ott...milyen volt.

Mint magyar hogy eltetek meg?


Honvagyam nem lenne szerintem nagyon erös, kapcsolatom nincsen. A barataim is tamogatnak hogy menjek...


Mit gondoltok?


2023. okt. 19. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Hogy lett ez az ünnepek, karácsony kategória?
2023. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár hetet töltöttem Ausztráliában.

Álalánosságban az ausztrálok közvetlen emberek.

Brisbane nagyon jó hely, kicsit meleg van, de meg lehet szokni.

Ha jó az ajánlat, helyedben hamar indulnék.


Angolul mennyire tudsz? Meg kell szokni az ausztrál akcentust (tudáj, hálidáj, stb.).

Nekem pl. okozott egy kis "fennakadást", hogy az ájájti az IIT, vagy IAT, vagy AIT, stb.

2023. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm 2es. Igen angolul jol tudok, apum angol szoval 2nyelvuen nottem fel. Viszont Brit angol. De biztos bele lehet jönni
2023. okt. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!