Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába vagy Új-Zélandra...

Joe74 kérdése:

Ausztráliába vagy Új-Zélandra könnyebb kijutni dolgozni, élni, letelepedni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 12:30
 1/8 anonim válasza:
79%
Szerintem Új-Zéland, mert kevésbé felkapott. Mi is készülünk (egyelőre hosszútávú terv), de van ismerősünk kinn.
2010. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi is hosszútávban gondolkodunk, csak sajnos nekünk nincs ismerősünk kinn, úgy azért könnyebb azt gondolom.
2010. dec. 31. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

Azért kevésbé felkapott Új-Zéland mert nagyon kaki hely. Szinte semmi sincs ott kb. olyan, mint Magyarország volt a Kádár-rendszerben vagy az NDK csak vöröscsillag nélkül.


Akkor már inkább maradjatok itthon, lehet, hogy a statisztikában mérhető életkörülmények rosszabbak, de nem fogjátok halára unni magatokat, és csak egy "ugrásra" vannak olyan érdekes helyek, mint Németország és Görögország.

2010. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
nem todom,de ha valami van szolj nekem is:)szeretnek en is kimenni
2011. jan. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tetszett Új-Zéland, de utánakérdeztem és tényleg nincs nagyon meló.. Azt hallottam, hogy egy-két mérnöki szektorban és talán tanárból van még hiány.
2011. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
5%
Ausztráli és új-zéland is nagyon veszélyes hely :s Mielőtt bárhova elmennétek nézz utána az ottani dolgoknak :S Mind kettő gyönyörű, de ratyi hely :S
2011. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Mindkettő gyönyörű hely, és megélni is egyszerűbb mint itthon.

A kérdésedre a válasz: ha dolgozni akarsz, ausztráliába sokkal könnyebb kijutni. Új-Zéland vízumköteles, és van egy törvényük amely szerint nem alkalmazhat semmilyen cég külföldi dolgozót, amíg tutibiztos hogy nincsen új-zélandi (vagy akinek van vízuma) aki el tudná végezni. Vízumot meg nem kapsz amíg nincsen munkád. Ördögi kör :)

De egyszerűen megoldható, vannak külön ügynökségek akik ezzel foglalkoznak, hogy ezt megoldják neked, de ez persze nem olcsó, és nem is olyan gyors mint gondolnád.

2011. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Uj zelandra tuti nem mennek. egyreszt a gazdasag sokkal gyerebb masreszt meg marha sok a foldrenges.iden volt mar 2 vagy 3, nem is kicsik.

de szerintem mindegyik ugyanolyan nehez kijutas szempontjabol...

2011. júl. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!