Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Miért ilyen baromi nehéz...

Shameka kérdése:

Miért ilyen baromi nehéz munkavállalói vízumot szerezni Ausztráliába? Ha tényleg kevés a munkaerő, és szükségük van a bevándorlókra miért nem lehetne kicsit könnyebb feltétele?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószinűleg azért, mert felismerték, hogy minőség>>>>>mennyiség.
2011. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem keleti bevándorló segédmunkásokat akarnak,hanem olyan embereket akik megfelelő nyelvtudással rendelkeznek akik SZAKEMBEREK,akik hasznos tagjai lehetnek a társadalomnak..Utcaseprők,mosogatók nekik is vannak bőven..
2011. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztában vagyok. A pontrendszert is megváltoztatták,a szakmáért már külön pont sem jár,a hiányszakmáért sem...csak az számít hogy hány éves vagy,és hogy tanultál el ausztráliában,és ha igen mennyit,és az hogy dolgoztál e kinn.
2011. ápr. 10. 11:26
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Én ahogy elnézem az egészet, egyre kevésbé érzem úgy, hogy jó dolog odamenni. Gyakorlatilag volt bűnözők, akik felett összedőlt a börtön. :)
2011. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudd meg mik azok a keresett szakmák, és ha tiéd az, akkor érdemes kimenni, de ha nem akkor nem érdemes.
2011. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

azért mert ha nem tennék akkor ott is olyan lenne mint itt magyarországon.

A magyarok beengednek még egy utolsó senkit se akik segélyből élnek és amig más halálra dolgozza magát addig ez egész nap otthon ül lop csal és a keményen dolgozók pedig majd fizetnek a zsebükbe.

Ekkor mondták azt hogy stop.

Ők okosak ellentétben a mi kis aranyos kormányzóinkkal és belátták hogy ha nem vesznek fel selejtet akkor a munkaerőpiacuk a legerősebbek között lesz:

De hogy beszéljenek a tények:

Legyen canada.

Canadába ugye eddig nem volt vizum most vezették be.

Kanadába az elmúlt 2 évben megkétszereződött a cigányok száma. Én voltam ausztráliába és egy cigányt nem láttam.Ott mindenki becsületesen dolgozik és ezért ők el is érnek valamit.

Amugy ezt nemtudom honnan szeded hogy gyenge a munkkaerő piaca mert az egyik legerősebb.

Az ausztrálok csak okosak és kész.

Aussie rulez :)

2011. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem ,hogy a munkaerő kevés, a jó szakember kevés!
2011. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mi az hogy volt bűnözők? jobb ha oda se mész. ilyen mentalitással maradj ahol vagy.
2011. okt. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs olyan vizum Ausztraliaba magyar allampolgarok szamara, hogy munkavallalói vizum. Ez az orszagunk besorolasa miatt van igy, elég hátul vagyunk a ranglidtajukban a gazdagasi helyzetunk miatt: nem mehetunk ki pusztan munka céljabol.

Vagy letelepedni tudsz egy letelepedesi ugynpokseg által, vagy turistavizummal mehetsz ki, ami nem hosszabbithato MASFAJTA vizumra, és nem is lehet dolgozni mellette, vagy tanulovizummal mész ki, es iskola mellett lehet dolgozni legalisan.

Ha erdekel, tudok több infót adni.

2011. nov. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"mi az hogy volt bűnözők? jobb ha oda se mész. ilyen mentalitással maradj ahol vagy."


Ausztraliat ugy nepesitették be európaiak és amerikaiak, hogy oda deportálták a fegyenceket. Tehat eredetileg szamuzott bortontoltelékek laktak csak ott bevándorlóként.

2011. nov. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!