Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » 36 éves vagyok! Romba dölt a...

36 éves vagyok! Romba dölt a házasságom 15 év utánn, és ki szeretnék települni. Nagyon szeretném ha segítene valaki! Hálás lennék neki. Sajnos Angolul nem tudok! Nekivágjak? Nincs veszteni valóm. Csak a lányom sajnálom nagyon!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%
De nem érted meg kérdező, hogy talán nem is érdemes ezért megtanulnod, mert Ausztráliába nem lehet csak úgy kimenni munkát vállalni? A nyelvtudás ahhoz nem elég.
2009. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell hogy Ausztraliaba koltozzel, eleg lesz Anglia is, de a nyelvtuda oda is kell. A lanyoddal ha nemsokara kikoltoznetek, o gyorsan megtanulna az angolt, marcsak ezert is megerne! Mivel kiskoru meg, tamogatast is kapnal utana kint.

Szoval hajra, es tanuld a nyelvet!:)

2009. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,mindenkinek!Van bizony néhány okoska is aki nem a témával foglalkozik.Biztos kö...cs..g tanár!Majd küldök neked szöveget amit javíthatsz oks
2009. ápr. 28. 17:49
 14/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem várj pár évet, mire a lányod elvégzi a középsulit és leérettségizik. Addigra te is megtanulhatsz angolul és együtt kiköltözhettek, ott sokkal több a lehetőség.

Nyelvtudás nélkül ne vágj bele, mert nem fogsz boldogulni, én tudok már angolul valamennyit de én se mennék még így sem, több év angol tanulás után. Mert hiába, hogy egy boltba el tudsz menni vásárolni, de ha intézni kell ügyeket akkor meg vagy lőve mert ott minden szó számít, szótárazni meg nem lehet mert úgy nem azt jelenti sokszor.

Tudom, hogy most mennél a nagyvilágba és új életet akarsz, de erről sajnos le kell mondanod most. Később még összejöhet :)

Ausztrália nagyon jó hely én is szeretnék oda eljutni majd, de Angliában könnyebben boldogulsz vagy New Yorkban.


Magyarországon is találhatsz szép helyet, ahol lakhatsz, elég nagy ez az ország azért, senki nem fog ismerni téged az új helyen és új életet kezdhetsz. Gondold át.

2009. ápr. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Kedves kérdező, ezzel a csúnya beszéddel csak magad minősíted 36 éves fejjel. Méghogy New Yorkba...oda még nehezebb kikerülni, mint Ausztráliába. Valami realisztikus célt állíts magad elé.
2009. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Háát...nyelvtudás nélkül elég nehéz lenne.Egy gyorstalpaló nyelvtanfolyam nem ártana.Az angol nem nehéz nyelv.Sok sikert és szorgalmat hozzá!!;)
2009. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Pacaaa válasza:
100%

-Magyarországon elcseszted az életed..

-Szültél egy gyereket,aki még kiskorú

-Nem tudsz angolul- egyáltalán tudsz valamilyen nyelven??

Bocsássmeg de hova akarsz te menni??

Most télleg minden rossz indulatot félre téve..


Miből gondolod hogy New York-ban jobb lesz mint itt??

Különben is,megtanulod az irodalmi angolt,kimész new york-ba ahol még a boltban is a szlenget fogják neked nyomatni!

Elválalsz egy munát amiből vagy megélsz vagy nem...

Visszakeveredni MO.ra nemis egy egyszer mutatvány,pláne ha nincs rá pénzed,mert mondjuk New York-ban nem keresel eleget.. És a lányod 14 éves,most kamasz..Szerinted ha te MOST kimész külföldre,őt itt hagyod,gondolod évek után amikor megint eszedbe fog jutni hogy van 1 lányod akit itt hagytál,mindenre úgy fog vissza emlékezni hogy "anyucinak kellett egy kis kikapcsolódás" ?? Mert én ezt nem így gondolom...


KÜLÖNBEN IS


A gondok elől menekülni nem megoldás!

Az emlékek pedig követni fognak téged a Világ bármely országába!

Azért mert kimész nyelvtudás nélkül egy idegen országba

még mindig lesz egy lányod akit magára hagytál!

2010. febr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Khm. Az én anyám is ugyan ezt csinálta.Ugyan ilyen körülményekkel.Kb ugyanezekkel a (év)számokkal.
2010. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!