Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Sydneyben hova erdemes koltozn...

Kenboy kérdése:

Sydneyben hova erdemes koltozni elso osztalyos gyermekkel? Megbizhato de meg megfizetheto kornyeket keresek.

Figyelt kérdés

Egy par kellemes kerulet/kornyek erdekelne ahova kisiskolas gyermekkel erdemes koltozni. Gondolom Sydney is vannak hirhedt es hires kornyekek. Kernem, hogy csak kint elok adjanak otleteket!!

Jelenleg Japanban elunk...


2011. okt. 8. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
En nem tudok valaszolni a feltett kerdesedre :(,mert nem elek ott ,de megszeretnem kerdezni hogy japanban hol eltek?
2011. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, tenyleg nem tudod megvalaszolni a kerdesem...

;)

2011. okt. 9. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
hú de nagy titok..
2011. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ne legyél udvariatlan. Csak kérdezett valamit az előző, nem bántott meg semmivel gondolom.. Ha már odaírtad, hogy Japánban éltek, akkor tiszteld meg az elsőt, hogy válaszolsz a neki, nem lepontozod.. Amúgy az, hogy Japánban éltek, a kérdésedhez még érintőlegesen sem kapcsolódik, hiszen Sydney kerületei akkor is ugyanolyanok, ha Ukrajnából vagy Hawaii-ról költöztök oda..
2011. okt. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a Maroubra és az a körüli környéken éltem jó néhány éve, ezert csak erről tudok véleményt mondani.

Maroubra jó környék, és attól északra is okés. Mondjuk picit drágább is. Onnan délre csupan nehany kilométerre viszont Hillsdale és Matraville egy bevandorlótelep, mondhatni putri :)

Lényeg ha kinézel magadnak egy kerületet, utána neten forumokon kicsit olvasgass utána milyen is pontosan.


Üdv Ibaraki-ból ;)

2011. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mégvalami: én anno 3. osztályos koromtól kezdve éltem kinn.

A Maroubrai public school tenyleg egész nivos (az ausztrál public school oktatás viszonylatban, ami mondhatni béka segge alatt van a magyarhoz képest). A Matraville-i publik school meg olyan volt mint valami getto amerikai filmben, az osztaly 2/3-a kinai/arab/feka, es rendszeres rendörségi ügyek voltak pár arcnál 5.-es korukban is...


Lényeg: Ha módotok van rá, fizetős (egyházi v. alapitványi, nem public) suliba tegyétek a gyereket. Általános iskolánál sem árt, de középiskolánál kb mindenképp ha utána azt szeretnétek, hogy legyen bármi esélye továbbtanulni...

2011. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod, igerem meg fogom fogadni a tanacsod az iskola valasztas teren. durva, hogy ilyen nagy elteresek vannak. az ember nem is gondolna.
2011. okt. 26. 15:02
 8/8 Tamira63 válasza:
En 16 eve elek Sydn euben es 3 gyerekunk van. Mindharman katolikis iskolaba jartak es nagyon meg vagyok elegedve az oktatasukkal. Nem annyira a vallas miatt, mint inkabb a neveles es oktatas minosege miatt jarattam oket oda. Az allami iskolak eleg vegyes minoseguek, ugy a tanulok, mint az oktatas szempontjabol. Katolikus iskolakat szinte minden keruletben talalhatsz es nem tul dragak. Mindenesetre sokkal olcsobbak, mint az elegans mahaniskolak, ahova javareszt a status szimbolum miatt kuldok gyerekeiket a gazdagok. Sok szerencset!
2012. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!