Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Volt már valaki valaha Melbour...

Volt már valaki valaha Melbourne-ben? Milyen hely?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 15:04
 1/3 FúrKáló válasza:

meleg... szó minden értelmében.

csak ajánlani tudom.

a faluszélen meg kenguruk is vannak.

2011. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bővebben tudnátok írni, értem én hogy milyenek az emberek, kedvesek, jóhangulat van-e ott, laknátok-e ott
2011. nov. 16. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Meleg, de talan a legenyhebb igy is az osszes tobbi kozul. Nagy kb 120km szeles, rengeteg emberrel(4millio). Sok sok bevandorlo(indiai, europai, kinai) Az emberek baratsagosak, nyugodtabbak, nincs annyi stressz mint Mo-on.Lazabbak. Itt a fonokok tudjak, hogy nem azzal lesz az alkalmazott jobb, hogy terrorizalod, hanem attol, hogy biztatod es nyugodt legkort teremtesz neki. a fizetesbol is konnyebb megelni. Egy otthoni 90000-es fizetesnek megfelelobol(tehat nem vezerigazgatoi allas) egesz jol ki lehet jonni. mikor mi eloszor idojottunk, a ferjem dolgozott csak az elso 1 evben es nem azt mondom , hogy nagy labon, de szepen megeltunk. Most van reszmunkaidos melom, de kozben vettunk egy kis autot, nagyobb alberletbe koltoztunk es eleg sokat kirandulunk. Pedig a ferjem egy ketkezi munkas egy kis cegnel. Szoval van elorelepesi lehetoseged. Es ez nagyon megnyugtato.

Bocsi,elkanyarodtam egy kicsit a tematol. szoval szerintem Melbourne klassz hely, legalabbis a mi szemszogunkbol, ugy hogy semmi tovvablepesi lehetosegunk nem lett volna. Altalaban azoknak rossz az elso par ev akik, otthon jol eltek es nem a penz miatt jonnek ide, es akkor itt egy kicsitt alabb kell adni.

2012. jan. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!