Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely Ukrajna és Kijev?

Milyen hely Ukrajna és Kijev?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ukrajna egy hatalmas, és ezért változatos ország. Mindenképpen érdemes ellátogatnod szerintem Ukrajnába, én nagyon szeretem, a nyugati árak töredékéért az ottanihoz hasonló élményekben lehet részed. Kijev különösen szép, rengeteg látnivaló van, igaz nem olyan olcsó, mint az ország többi része, ott már inkább magyarországi, vagy akár azt picivel meghaladó árakkal kell számolni. Ha van időd, akkor javaslom, hogy látogass el a Krím-félszigetre , Odesszába és Lviv-be (Lvov, Lemberg) is.
2011. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én jártam Kijevben, de én nem nagyon ajánlom. Pici az óvárosa, a többi PANEL.


Viszont ajánlani tudom Lviv-et és Odesszát. Ezek nagyon szépek, főleg Lviv. Gyönyörű belvarossal rendelkezik

2021. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!