Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mennyi kezdőtőkére van szükség...

Mennyi kezdőtőkére van szükségem, ha Ausztráliába akarok költözni?

Figyelt kérdés
Nemsokára érettségizek, utána már mennék is. Ott először letennék egy nyelvvizsgát, majd egy szakmát. A kérdés, hogy indulásig kb mennyi pénzt kell összeszednem. Repülőjegyet már láttam 250k-ért is...
2012. jan. 15. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha így "vakon" ugrasz bele, akkor kezdetnek 15-20 misi.
2012. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mégis mire kell annyi?
2012. jan. 16. 15:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! El ne hidd már a válaszolónak! Ez egy idétlenség!!!
2012. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
34%
Magas fokú végzettség nélkül ne is álmodj hogy letelepedhess ott.
2012. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De a pontrendszer alapján letelepedhetek.
2012. jan. 17. 13:15
 6/15 anonim válasza:
80%
Kérdező, amiket írtak felejtsd el! Nagy baromság hogy 20 millió (????) kell és teljes fokú végzettség! (ugye ugye a jó magyar borúlátás) Az én testvérem kint él, úgy ment ki h sima szakmája volt (vízszerelő). Kb fél évig suliba járt (angol) de persze közben dolgozott. Suli után munkát keresett,albérlete van, kocsit vett magának sima padlócsiszoló munkából, és eszében sincs hazajönni. Ha jól emlékszem az alaptőke a kimenetelhez 1.5 miska körül volt, utánna még kellett neki a korai időben kb fél millió de pár hónap mulva már ő küldte haza a pénzt :) ám tény h ő nem egyedül kezdett neki. A legfontosabb h munkád mindig legyen, ha az "szarkaparás" is. Kint megfizetnek minden munkát becsülettel nem simliskednek mint szeretett hazánkban... Érdemes nem egyedül nekivágni, próbálj szerezni társat akivel ellenél kint, vagy keress fel kinti magyarokat akik szintén társat keresnek. De fontos hogy amint úgy érzed h saját lábon is elvagy szabadulj meg minden magyartól (semmiképp sem legyél rájuk utalva!!!) mert biza jó szokásnak híven "ha nekem szar nehogymá' neki jó legyen" mentalitás borzasztó tud lenni. Mivel nagyon sokan vannak külföldről annyira nem nehéz társakat szerezni akivel elvagy. remélem tudtam segíteni,kérdezz ha van kérdés :)
2012. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, én is kb 1,5 millára tippeltem. De azt olvastam legalább két évig ott kell tanulni, hogy állampolgár lehessek. Nekem kicsit úgy tűnik, mintha nem akarnák, hogy bárki is oda költözzön. Vagy rosszul látom?
2012. jan. 19. 14:23
 8/15 anonim válasza:
100%
Jól látod. Bárki nem költözhet oda. De ha nem szegsz meg szabályokat nem követsz el semmi olyat amiért kipenderíthetnek akkor nem lesz baj.
2012. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En tobb, mint 2 eve elek itt, szerencsesen mar allando lakoskent. Nem setagalopp ezt mindenkinek tudatositania kell mielott kijon. Az angol nyelvtudas es a szakma nagyon fontos! Az itt maradas szinte mar csak ugy lehetseges, ha kitanulsz egy szakmat es talalsz egy szponzort aki altal working vizumot kapsz. Hosszu procedura de ha vegig tudod csinalni, akkor megeri.
2012. jan. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja es 1,5 - 2 millio az realis kezdesnek. Elozo kommentelo voltam.
2012. jan. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!