Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » 21 eves magyar fiukent tenyleg...

21 eves magyar fiukent tenyleg en vagyok az egyetlen aki Sydneyben van?

Figyelt kérdés
Mar 4 honapja itt vagyok meg mult evben is voltam es annyi magyar hangot hallok az utcan hogy az hihetetlen csak az a baj hogy ok mind 60 es 80 ev koruliek szoval oket nem akarom leszolitani.. De amiota itt vagyok egy korombeli magyarral egyszer se futottam ossze es nem is hallottam vkirol aki itt lenne.Csak azert lenne jo mert szivesen beszelnek ujra magyarul egy kicsit meg ismerkednek.Kivancsi lennek mas mit csinal itt.. :D
2012. aug. 25. 04:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
majd elmulik meglatod. ismersz mar eleg magyart, ismerkedj ausztralokkal. :)
2012. aug. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De szerintem csak azért, mert az odakint született fiatalok kétnyelvűek, és inkább beszélnek angolul. Magyarul inkább csak otthon, a nagyiékkal, mert ők meg kevésbé ismerik az angolt.


Ismerkedj az angolul beszélő fiatalokkal, hamar kiderülhet, hogy jó részük beszéli a magyar nyelvet is.

2012. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MrPifta ***** válasza:
Vagy az öregekkel kezdj egy beszélgetni, hátha van fiatal ismerősük
2012. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Yukióóóó ***** válasza:
De jó neked és mi jót csinálsz ott messzi kint ?? Tényleg jó / jobb /ott kint az élet , Tanulsz -dolgozol család ?? A fiam is ki szeretne menni ő is 21 éves , vendéglátói szakmája van , van lehetősége ebben el helyezkednie ? Jól beszél angolul , dolgozott már külföldön is ! Írhatsz privátba is !!!
2012. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiáltsd el magad, mérgesen, amikor tele van az utca: VAN ITT EGYÁLTALÁN MAGYAR???
2012. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hello, en Melbourne-i magyar vagyok. Igaz nem a te korosztalyod (38N), de a facebook-on van egy olyan link Ausztraliai magyarok. Vedd fel oket az ismeroseid kozze es post-olj egyet. Rengeteg fiatal magyar van.
2012. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4es hsz: a legkonnyebb etteremben elhelyezkedni, es sok bevandorlo itt is kezdi. azonban evvel letelepedesit nem lehet kerni. De lehet itt kint tanulni olyan vegzettseget amihez megadjak a letelepedesit, es kozben dolgozhat vendeglatoiparban. irj privit ha erdekel tobb.

Melbourne-ben lakom.

2012. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!