Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliai vízum lehetőségek?...

Tyutya kérdése:

Ausztráliai vízum lehetőségek? Melyik vízum a megfelelő? Ismertek megbízható bevándorlási ügynököt? Illetve lehetséges ügynök nélkül is elintézni a vízumot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem a vízummal kapcsolatban?

A párommal szeretnénk kiutazni Ausztráliába, de nem tudjuk melyik vízum lenne jó. Átnyálaztuk az immi oldalát, de csak jobban megkavarodtunk.

A pontszámunk 65 meg van. Az ILTS készülőben, de nem gond. Szakmánk a SOL -on nincs, de a CSOL -on rajta van. Esélyünk van így egy PR vagy más vízumra? Esetleg érdemes tanulóival kimenni, dolgozni és onnan intézni a maradást?

Lehetséges vízum ügyintézést bevándorlási ügynök nélkül intézni? Ismertek megbízható bevándorlási ügynököt?

A válaszokat előre is köszönöm!



#Ausztrália #vízum #bevándorlás #bevándorlási ügynök
2012. aug. 27. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyesen nem ismerem, de Bertók Zoltánról jókat olvastam, mint ügynök. [link]
2012. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nála már próbálkoztunk, visszautasított minket. Szerintem nem vállal el mindent. Bár lehet, hogy nem voltam elég egyértelmű. Tud valaki más megbízható ügynököt? Külföldi is jó, az angol nem gond! Mindenhol a Bertók Zoltánt olvasom, de nem hiszem, hogy csak ő van?
2012. aug. 28. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2013. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!