Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » 1. ) SYDNEY 2. ) ADELAIDE és...

1. ) SYDNEY 2. ) ADELAIDE és 3. ) PERTH közül hol? : DRÁGÁBB A MEGÉLHETÉS? <<Sürgős kérdés>>,2 héten belül döntenem kell a 3 város között hogy hová menjek!

Figyelt kérdés
-->> Nyilván ahol drágább, azt elkerülném!!! <<--
2013. febr. 14. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik városban jóval drágább a megélhetés, mint otthon. Sydney-t javaslom.
2013. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkakeresés helyét keresed? Mert,ha nincs melód akkor Sydney-t ajánlom, központi város pld Perth-szel ellentétben. De ha mérnöki szakmád van akkor meg Perth. Melbourne-ön nem gondolkodtál?
2013. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az éghajlat szempontjából viszont Adelaide vagy Melbourne. De írj valami konkrétabbat ha úgy gondolod.
2013. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Melborune-ön nem gondolkodtam, mert ugye hidegebb, nem mediterrán, és bár sokak írtak jókat róla, olvastam hogy a leg nyugati-stílusúbb város Ausztráliában, és ez nem illik hozzám, azt hiszem. Meg hát a klíma.

Perth-ről azt olvastam, hogy csak a szállás drága amúgy nem annyira, de nem vagyok mérnök.

Sydney-ről sokat hallottam, hogy méregdrága azt is, de sok a lehetőség, meg lehet az olcsót is találni, szóval ez egy jó opció, na de hát ott van Adelaide, a szívem valójában odahúz.

2013. febr. 14. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szimplán Perth párti vagyok..sokszor jártam ott és egyszerűen imádom. Odajutni is könnyű :)


Szállás tekintetében mind a 3 város drága, Sydney különösen.

Perth pl. folyamatosan fejlődik a jövőben sok lehetőség rejlik majd a városban.

2013. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Maradj ahol vagy! Mi a bajod magyarhonnal? Maradj ott ahol születtél ahol öseid is voltak a Nagy magyaroknak jo volt? Mi bajod otthon èlni ahol ezek ès millio Magyar lakik neked mi az ami miatt te kivàltsàgos vagy hogy te neked az nem jo? Szechènyi Petöfi, Akinek jó volt akik annyit tettek az orszàgèrt hogy egy nap neked jobb legyen akkor te mièrt vàlogatok ès akarsz elmenni onnan? Egoista gondolkodàs hogy nem respektàljad azokat akik vère folyt ezèrt az orszàgèrt te meg el akarsz menni, ami nem szèp dolog tölled hogy az az orszàg ahol tank total oly sokat àldozata èrted most hogy felnöttèl nem kamatoztatjàk a belèd feketetett energiát te meg semmibe beszèd ès elmèsz. Nagyon Gerinctelen csüng a dolog, amire nem lennèk büszke ahelyedben! De ha úgy làtod jónak kivànok sok sikert hozzà !
2014. aug. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!