Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Kiköltözés egy lakatlan szigetre?

Kiköltözés egy lakatlan szigetre?

Figyelt kérdés

Kiköltözni egy lakatlan szigetre?

Kinek lenne ahhoz kedve hogy kiköltözzünk egy lakatlan szigetre(20 fő)?

Valahova a maldív szigetekhez vagy esetleg polinézia felé.

500.000 ft/fő lenne a költség nagyon maximum.

Mert vetőmagot meg szerszámokat kéne venni.

Meg vagy 2 csónakot.Napi 2-3 órát kellene dolgozni hogy ne halljunk éhen se szomjan :D

(egy pár darab hordót is kell venni víz tárolásra)

Voltam már a trópusokon és azt kell hogy mondjam hogy ennél szebb környezet nincs a világon.


2013. márc. 12. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Álmodozzál csak..

A gond csak az hogy a "lakatlan szigetek" mind-mind tartozik valamelyik országhoz.

Sok lakatlan sziget alkalmatlan arra hogy élőlény telepedjen meg.

Valahol a Maldív szigeteknél az összes kis sziget ami van az mind Maldív szigetországhoz tartozik. Ha valamelyik lakatlan szigeten akarnál élni, előbb engedély kéne, amit 99-9% -ban elutasítanak. Ugyanis nem céljuk a szigetek betelepítése..

2013. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És hogyan szándékszol szerszámokat eljuttatni egy lakatlan szigetre? :)
2013. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A szerszámokat még kint, ahol már nem utaznánk "annyit" ott megvennénk és minden egyebet amit ráér . A muszlimokat meg nem igazán zavarja ha betelepülünk, csak ne együnk disznóhúst és stb. Szval el lehetne intézni. Az átlag ember nem él. Mire öreg lesz és nyugdíjba megy akkor lesz egy kis ideje "élni", de akkor már késő... Én a 17-25 évesek közti korosztályt tudom elképzelni egy ilyen útra és persze a fiú lány felosztás fele-fele lenne.
2013. márc. 14. 23:17
 4/12 anonim válasza:
szerintem nem lehet rossz, mondjuk én félék kilépni a konfortzónámból biztosan szereznék valamit amivel tudom tartani a kapcsolatot egy közel élővel, meg egy rakás védőoltást beadatnék magamnak elmennék (és elráncigálnám az összes barátomat) egy haladó elsősegély tanfolyamra nomeg vinnék egy csomó kígyó meg tengerisün stb. méreg elleni gyógyszert
2013. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet .
2013. márc. 16. 22:21
 6/12 anonim válasza:
A lakatlan szigetek többsége nem viccből lakatlan. Nincs meg valami az életfeltételek közül.?
2013. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
100 db fegyveres rendfenntartó vinne el onnan, leszarják a disznóhúst, inkább csak jól meg b*sznának.
2013. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Élmény-élmény . Ha összejön akkor összejön ha nem akkor nem .
2013. márc. 22. 17:37
 9/12 anonim válasza:
Ha tényleg "élni" akarsz ott akkor azt egy lakatlan szigeten azért lesz nehéz megoldani mert el kéne menni abba az országba amihez tartozik és onnan odamenni. Különben azt is bele kell vennetek a túlélési tervbe hogy a katonasággal is megküzdötök. Egyébként jó az ötlet. :)))
2013. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Költözz egy lakatlan magyar tanyára. Ha beindul, csinálhatsz infra kamerával eredeti felvételeket, de lehet, hogy nappal is, mint csirkelopás, krumpliszedés, tetőbontás, stb:)
2013. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!