Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Miért akar mindenki lebeszélni...

Miért akar mindenki lebeszélni arról, hogy Ausztráliába költözzek?

Figyelt kérdés

Ismerőseimtől, családomtól csak a rosszat hallom. Neten nézelődtem, és látom, hogy nem könnyű kijutni, de hosszútávon megérné.


Milyen ott a helyzet?



2012. aug. 26. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért akarnak lebeszélni...

Én semmi rosszat nem hallottam ill. olvastam még Ausztráliáról, sőt több ismerősöm is ott telepedett le, jól érzik magukat!


Olyat hallottam, hogy több előírás van, aminek meg kell felelni, lehetőleg valami hiányszakmában legyen végzettséged, stb...


Talán az egyedüli hátránya : nagyon messze van és ezért sokkal ritkábban lehet "hazaugrani", mint mondjuk Németországból, vagy Angliából...

2012. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Persze teljesen más minden ott mint itt, de jobban meg lehet élni az tény, meg úgy alapból szerintem jobban megéri. Barátnőm fél évvel ezelőtt költözött ki, és bár nagyon nehéz volt a beilleszkedés és megszokni az ottani életet, nincs az a pénz amiért hazajönne.
2012. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha van lehetőséged hogy ott telepedj le mindenképp menj, ha tehetném én oda mennék
2012. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy szakmám van (amit még be kell fejeznem), de sajnos az nem hiányszakma ott. Még fiatal vagyok, de tényleg szeretnék kimenni jövőre, vagy 2 év múlva, mert nem látom a jövőmet itthon. Tanulni is szeretnék még, de azt ott csinálnám- munka mellett.

Egyetértek az elsővel, én is úgy látom, hogy a legnagyobb hátrány a távolság (szerintem a szüleim is ezért akarnak lebeszélni, nagyon meg vagyok fogva itthon).


Örülök, hogy a ti ismerőseiteknek összejött! :)


Köszönöm a válaszokat!:)

2012. aug. 26. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen negatívum tényleg a távolság lehet. Mert ha nagyon akarsz, még ha nehéz is, de ki lehet jutni, el lehet intézni a papírmunkát, letelepedési engedélyeket.
2012. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
En itt vagyok Sydneybe jol lehet keresni ha ertessz vmihez es most kezd bedurranni az ido.Papagajok,tengerpart,kokusz,homok,palmafak.. eleg szar hely.. :D 21 f
2012. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én és a legjobb barátnőm is oda szeretnénk letelepedni. Mind a kettőnk családjának vannak ott ismerősei, barátai, nekünk pedig nagyon közeli rokonok is élnek kint és igazából rosszat még nem hallottam tőlük. Engem is nagyon fognak itthon, és sajnos tényleg nagyon nehéz kijutni. Ahogy a legtöbb európai országot, Ausztráliát is elérte a munkanélküliség, DE koránt sem annyira rossz a helyzet, mint Magyarországon. Ausztrália benne van a top 10 legjobb gazdasági országaiban még mindig, úgyhogy szerintem ne add fel! Magyarországon sajnos már nincs jövő- vagy még?! A távolság az egyetlen hátulütője, ha angolul beszélsz, probléma nincsen! Sok sikert!
2014. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!