Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Azt szeretnem kerdezni menekul...

Azt szeretnem kerdezni menekultkent lehet ausztraliaba menni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
...és honnan menekülnél??
2013. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt nem üldöznek senkit, az ausztrál hatóságok pedig nem hülyék. Ne égesd az országot.
2013. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze és ha megkérdezik mégis mi elöl menekül? mit válaszolsz? az unió elől?? tuti befogadnak te szegény elnyomott.....
2013. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jannuss válasza:
Én a szavazati jogot vonnám meg az ilyenektől azonnal. Ennyi hüklye ember él ebben az országban. Borzasztó, borzasztó!
2013. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hát nem tudom.. Szerintem elég ha egyszerűen odamész, nem kell bejelentened nekik hogy menekülsz. A többi "tanácsadónak" pedig üzenem, hogy bármi elől lehet menekülni.. És ahelyett, hogy lecsesznétek a kérdezőt, segíthetnétek neki. Tehát visszatérve, csak igazolvány kell, és pénz, hogy kitudj venni egy lakást. Először azt ajánlanám, a vevés helyett. De legelőször keress munkát ott,ha Magyarországon akarsz dolgozni akkor az a legjobb ha Icenstadt-ban veszel ki valamilyen lakást.

Remélem kielégített a válasz :) xxx

2013. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emotional! Nem Ausztriát írt a kérdező hanem Ausztráliát! oda nem elég a személyi és nem lehet csak úgy kitelepülni mert neki ott van kedve élni!
2013. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hű hát akkor én nagyon félreolvastam valamit! Pillanat, kiröhögöm magam (X"D) Ez esetben, nem tudok segíteni. Bocsánat.. X"D Jahj, ez már fáj :'D Mindegy, ha esetleg Ausztriába akarna menni, már tudja a választ. :"D xxx
2013. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yehudina ***** válasza:

Ausztráliába rengetegen próbálkoznak menekültként kijutni több-kevesebb sikerrel. Ezek a szerencsétlenek lefizetik az embercsempészeket (átlag 10.000 $) akik ócska, kimustrált lélekvesztőkkel indulnak útnak velük az Indiai óceánon. Több százan vesztik el az életüket, amiért az ausztrál kormányt okolják. Most épp vitatkozás, tárgyalás, nézeteltérés, nézetegyeztetés stb. folyik Indonézia és az ausztrál kormány között az illegális bevándorlás megfékezése érdekében, ui. Ausztrália oda toloncolja vissza a menekülteket. Ha mégis partra szállnak a menekülteket szállító hajók Au. valamelyik szigetén, akkor a menekültek éveket töltenek egy teljesen elkülönített, elzárt centrumban, ami olyan, mint egy börtön. Ott ugyan megkapják az ellátást, a gyerekek iskolába járhatnak, de joguk az nem sok van. Ezek az emberek afgánok, v. egyéb arab területről menekülnek, esetleg ceyloniak, indiaiak, és ázsiaiak. Nem könnyű a helyzetük, jóllehet ők meg tudják indokolni, hogy ki, vagy mi elől menekülnek.

Hogy a rendszerváltás után 23 évvel egy magyar milyen nyomós okkal indokolja, hogy "menekült", fogalmam sincs.

2013. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!