Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogyan lehet munkát vállalni...

Hogyan lehet munkát vállalni Ausztráiában? Mennyi pénzre van valójában szükség? Közvetítőt ismertek, aki már juttatott ki magyarokat, és nem verte át őket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Ezen az oldalon mindent megtalálsz, ez itt egy költségszámítás.


Sok szerencsét!

2009. nov. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
bátyám régen ausztráliába ment ki. Nagyon drága volt az élet ott. Ő átment Új-Zélandra. Lehet azzal te is jobban járnál, csak egy tipp.
2009. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia. Az az igazsag hogy en mar mostanaban egyre nehezebb kijutni ausztraliaba, de megoldhato. En tudok egy ugynokseget veluk jottem ki en is masfel eve. Atverni nem vertek at mert annal okosabb voltam, de a megerkezesem utan szartak a fejemre. Ami nem is baj, hisz mindenki a maga szerencseje kovacsa. Attol is fugg milyen hattarrel es szandekkal josz. Nagyon nem konnyu, sot nehez, de ha talpra esett vagy torekvo es tanulekony, sokra viheted. Munkat nagyon nehez talalni, jobb ha angol alapokkal josz ki. Az elet nem dragabb mint otthon egyedul a szallas berles. Tenyleg nem tudom milyen tervekkel jonnel, de penzbol fel kell keszulni rendesen. szerintem egy 3 millio a minimum, de ebben benne van a kezdeti szallas, suli, repjegy, stb. Ne szamnitson senki sem paradicsomra nem errol szol. Nyugodtak az emberek, szeretik egymast. Nagyon roghoz kotott nep az ausztral vigyazni is kell veluk. Mindig szep az ido, en a masfel ev alatt kb 10 keltem arra hogy nem rohad le rolam a gatya, es nem sut a nap. Nem panaszkodhatom, mostmar megtalaloban vannak a szamitasaim. A legfontosabb EGYEDUL gyere. ne hozz tarsat, baratot, stb. Minden kapcsolat megromlik. Uj hgely nagyon messze otthonrol, mindent ujbol kell kezdeni, mintha jarni tanulnal. Remelem kielegito volt a valszom. Szep napot neked. G.M.S.
2009. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
www.migrationmaster.com - ők segíthetnek neked!
2010. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!