Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Fogorvoskent Ausztraliaba?

Fogorvoskent Ausztraliaba?

Figyelt kérdés

Jelenleg Eszak-Europaban elek. Meg nem vegeztem el az egyetemet, tehat idom, mint a tenger. Aprolekosan utana tudok jarni mindennek. Egyelore csak gondolati szinten jatszadoztam el vele...Mindigis nagyon erdekelt Ausztralia. Van megtakaritott penzem, illetve addigis probalok sporolni,gyujtogetni,esetleg 1-2 evet praktizalnek egyetem utan itt is. De megmondom oszinten, ez az idojaras nem nekem valo. Del-Europa nem vonz, otthon az itteni diplomamnak egyreszt nem nagyon orulnenek, masreszt nem is vagyom haza, Kelet-Europaba senki nem megy tulbozogva, Kozep-Europa kisse "semleges" terulet nekem, nem is utalom nem is vonzodom hozza. Tudom, ez nem kivansagmusor,de miert is ne sikerulhetne. Szoval a lebeszelest egyelore hagyjuk,meg nincs mirol, egyelore csak gondolati szinten jatszadozom vele. Usan is gondolkodtam, de valahogy Ausztralia jobban vonz, viszont addig meg sok viz lefolyik a Dunan. Mi a velemenyetek? Mennyire egyszeru elfogadtatni egy eszak-europai/europai diplomat? Mennyire kelendoek a fogorvosok? Azt hallottam elegge lehetetlen vizsga ele allitjak a kulfoldi orvosokat,de vegulis ez nem tantorit,amennyiben megugorhato,hisz termeszetes,hogy a legjobbakat varjak. Tudom ez egy kontinens,es nem mindenhol ugyanolyanok az eselyek,de atlagban megis mi mondhato el, mennyire van eselye egy europai fogorvosnak boldogulni? Vagy akar mas orvosnak? Ti belevagnatok? Vegulis itt is lehetne szep eletem, meg tudom, hogy a papirok nem 2 nap alatt lennenek meg,meg rengeteg penz, de ez az idojaras valahogy elborzaszt,pedig sosem voltam egy napimado, de ez a sotetseg eleg lehangolo egy eleten at. Viszont a rendszer jo, a termeszet szep,az emberek meg zarkozottak.


Minden erdekel Ausztraliarol, kiadasokrol,oteletek,tanacsok,sajat velemeny,te mennel e stb. Foleg olyanok irjanak, akiknek van tapasztalatuk.


2013. nov. 24. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fogorvos, így csak a véleményemet mondhatom el, tényeket nem. rengeteget voltam Ausztráliában, ott élnek a gyermekeim és unokáim. A vejem történetesen ausztrál születésű orvos, már 12 éve végzett és még mindig a "hatalommal" küzd. Annyit tudok, hogy orvosból nincs hiány, sőt... jó értelemben vett maffia-szerű klikk ellenőrzi a dolgokat.

Szerintem akkor is kevés az esélyed, ha tökéletesen beszélsz angolul és nagy gyakorlatod van. De neked gyakorlatod, tapasztalatod sincs...

2013. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Captain Hindsight válasza:
bordás krokodiloknak elég sok foga van szóval ausztrália nem rossz ötlet
2013. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Ment a zoldkez, ezen jot derultem.:D Azota mar utana jartam 1-2 dolognak, szoval tisztul a kep. :)
2013. dec. 4. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!