Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Lehetséges így kijutnom?

Lehetséges így kijutnom?

Figyelt kérdés
Nyáron kimennék egy évre Ausztráliába. Addigra 18 leszek, meglesz a nyelvvizsgám és közeli családi barátokhoz mennék, dolgozni.
2013. dec. 17. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha a közeli családi barátok elintézik neked a munkavállalási engedélyt, és a zöld kártyát, ha a pontrendszer szerint jó vagy akkor mehetsz...

De miért nem kérdezed meg a közeli család barátokat?? végül is hozzájuk mennél..

2013. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert még nem 100 százalék, és ha mégsem szeretnék, hogy kimenjek, akkor ne hgyjék azt, hogy túlbuzgó vagyok.
2013. dec. 18. 08:54
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Zöldkártya? :O Ausztrália? :O

Vagy én vagyok hülye va..., nem nem én vagyok hülye

2013. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kimenni kimehetsz, ha kapsz vízumot. Azzal nem dolgozhatsz. Ha kell munkavállalási engedély, akkor haza kell jöjj először, majd itthonról kell kérned. Ez a szabály, az ügyeskedőeket kiiktatandó.
2013. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gungasam ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a válaszolók miért a munkavállalási engedélyt emlegetik.Elkerülhetetlen? Ha családban dolgozik a kérdező, lehet be sem jelentik és vendégként eltartják.Akkor minek a munkavállalói?
2013. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsonak: Ha nincs munkavállalói engedélyed nem csak nem dolgozhatsz kint hanem kint sem élhetsz
2013. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

gungasam nevű felhasználónak


Mivel a kérdező oda írta, hogy dolgozni menne ki, akkor bizony szüksége lesz munkavállalási engedélyre. Még akkor is ha rokon vagy közeli családi barátoknál dolgozna.

Nyaralni kimehet munkavállalási engedély nélkül is. De ha mint turista megy ki, és kint marad, majd dolgozik (feketén) és lebukik, nem fognak szórakozni vele.. Már haza sem engedik, csak a reptéri fogdába, és onnan amint van gép megy haza...

Érdemes nézni a Határsértők Ausztrália dokumentumfilmet.

2013. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem az a baj, hogy hazaküldenek, ha nincs engedélyed, hanem az, hogy ha lebuksz, vissza sem mehetsz.


A nagykövetségen érdeklődj a feltételekről. Fehér embert szívesen fogadnak. Nőket különösen - ellensúlyozandó a nagymértékű ázsiai bevándorlókat. Az európai nők pl. gond nélkül kapnak állampolgárságot is.

2013. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

...gond nélkül kapnak állampolgárságot is...


Ami persze semmire se jó, kivéve, ha indulni szeretnél a választásokon. De ahhoz, hogy gyárat alapíts, termőföldet vásárolj, üzletet nyiss vagy csak egyszerűen munkát vállalj és ezekért majd ausztrál nyugdíjat kapj - ahhoz nem kell állampolgárság.

2013. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy európai nő vagyok, akkor egyből gond nélkül kapok ausztrál állampolgárságot annak ellenére, hogy semmilyen végzettségem és semmi pénzem nincs? :O érdekes...
2013. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!