Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Van esélyem ausztrálnak lenni?

Van esélyem ausztrálnak lenni?

Figyelt kérdés
Igen furcsán hangozhat a kérdés. Nos egészen kiskorom óta vágyom oda, mostanában olvasgatom a bevándorlási dolgokat, és hát eléggé elrettentem. Egyetemi végzettségem nincs, azt olvastam enélkül nem igazán lehet vízumot kapni. Angolból jó vagyok, megakarom csinálni az IELTS vizsgát. Szakmám folyamatban van.
2014. jan. 30. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A szabályokat nem ismerem, de ha azt írják, hogy egyetemi végzettség kell, akkor iratkozz be egy egyetemre, és végezd el, ilyen egyszerű. Vagy kezdj el hinni a reinkarnációban.
2014. jan. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őket gyakorlatilag nem érintette a válság, ezért a világból mindenki oda akar költözni, emiatt egyre szigorítják a bevándorlást.
2014. jan. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szigorú a bevándorlás, de nem lehetetlen. Ha tudatosan készülsz rá és folyamatosan figyeled a feltételeket, akkor szinte biztos, hogy ki tudsz jutni.


A legegyszerűbb módja, ha kint tanulsz ki egy hiányszakmát (2 év) és akkor automatikusan megkapod az állandó tartózkodási engedélyt.


Az biztos, hogy jó pár millió forintra szükséged lesz.

2014. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Még szerencse, hogy nem aborigén akarsz lenni...
2014. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!