Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Gépészmérnökként van esélyem...

Gépészmérnökként van esélyem kijutni Japánba?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy már dolgozom, 2 éve az esztergomi Suzuki gyárban (ami mint tudjuk japán cég), a japán nyelvet pedig középiskolában tanultam 4 évig második idegen nyelvként, bár már régóta nem használtam. Nem olyan rég kezdett el érdekelni az ország, és eszembe jutott, hogy ez a 3 dolog együtt (a cég, ahol dolgozom; a nyelv ismerete; maga a szakmám) jól jöhet ott.

2014. jan. 28. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Abba a gyárba,nincs egy fia Japán se?Attól kérdezhetnéd.
2014. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek sokan, jóval többen vannak a magyarok.
2014. jan. 28. 19:55
 3/11 anonim válasza:
Fogod magad, aztán felülsz az első japánba tartó repülőre. Mivel dolgozol, csak megtudod tán venni a jegyet. Szóval igen, elég jó esélyed van rá, hogy kijuss japánba. :)
2014. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a cégnél, hogy nincs-e lehetőség általuk kimenni egy ottani gyárba.
2014. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj Japánba mert elvisz egy cunami.
2014. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Erre a választ nem egy ilyen oldalon fogod megtudni. Lépjél kapcsolatba Japánban élő magyarokkal. De szerintem a követség honlapján is leírják(bár azt már nézted, gondolom).
2014. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem, azt mondták, utánanéznek, van-e valamelyik Japánban levő Suzuki cégnél egy olyan területre specializálódott mérnökre szükség, aki külföldi. Majd értesítenek, bár szerintem az nem lesz egyhamar.
2014. jan. 31. 18:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2014. febr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azóta még semmi. :) De azért nem olyan fontos, bár én szerintem amit tudtam megtettem.
2014. febr. 14. 21:20
 10/11 anonim válasza:
55%
kéne a szűk vagina, mi?
2014. márc. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!