Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Nemsokára kiköltözöm Ausztráli...

Nemsokára kiköltözöm Ausztráliába. Sok külömbség van az ottani kultúra és az európai között? (Többi lent) 14L

Figyelt kérdés

Apukám egy hete bejelentette:

2014. december 4-én indul a repülőgépünk Brisbane be.

(Ausztrál tengerparti nagyváros). Azzal, hogy odaköltözünk, A testvérem és az apukám régi álmát váltjuk valóra.

Amikor az apukám bejelentette a költözést, az egész család feldobódott. Engem kivéve. Nem azért, én is szeretem a homokos tengerpartot és a felhőkarcolókat, de itt élnek a barátaim. És ezzel a költözéssel Apukám azt kéri, hogy hagyjam hátra az egész eddigi életemet. a barátokat, a sulit, mindent!

Én próbálkoztam mindennel, hogy lebeszéljem, de hilyába. Az új házunk már kifizetve a repülőjegyek pedig megvéve.

Szerintetek, hogyan kéne erről vélekedjek? Rossz ez a hozzáállás? Mármint az, hogy nem örülök neki. És szerintetek, jobb lesz ott mint itt? Vagy Rosszabb?

Nagyon Szépen kérek mindenkit, hogy értelmesen válaszoljon!



2014. aug. 26. 20:25
1 2 3
 11/23 The answer ***** válasza:
0%
Lehet, ott született, akkor bizony lehetséges, de túl kicsi volt, mikor visszajöttek Magyarországra, és nem is emlékszik rá, hogy csecsemőként járt már Ausztráliában. Lehet, hogy valamelyik szülője aussi, ezt sem mondta a kérdező.
2014. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Answer, te ilyen sík hülye vagy? Ha Ausztráliában született és megkapta az állampolgárságot, akkor tudná, hisz minden egyes hivatalos papírhoz születési helyet kell megadni. Tehát ez kilőve. Ha valamelyik felmenője Ausztrál állampolgár és kérvényezni akarja az állampolgárságot a kérdező számára akkor ahhoz a kérdezőnek is bele kell egyeznie és közös megegyezés, iratok stb, stb. Gondolkozz, mielőtt hülyeségeket írsz le.
2014. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 The answer ***** válasza:
0%
Itt maximum te vagy sík hülye, 13-14 évesen milyen hivatalos ügyet kell intézni egyedül?
2014. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 The answer ***** válasza:
0%
Ha kint születik, és véletlenül egyik szülője sem Ausztrál állampolgár, akkor is lehet, hogy megkapja az Ausztrál állampolgárságot. Más állam esetén van ilyen, Ausztráliában nem vagyok biztos.
2014. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 The answer ***** válasza:
0%
A kérdező pedig alig 14 éves, 14 év alatt kiskorú, vagyis minden azemélyét érintő ügyben a gyámja dönt, nézz már alap dolgoknak utána te sík hülye, mielőtt ostobaságokat beszélsz.
2014. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
100%
Egyébként pont ugyanez a kérdés már ki volt legalább egyszer írva. Pontosan ugyanezzel a "történettel". A kérdés 100%-ig kamu.
2014. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
52%
Sejtettem. Egy 14 éves gyerek egy ilyen kalanddal teli utazásnak nem tudna nem örülni. :) Én 20 éves fejjel falra másznék örömömben.
2014. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
The Answer, te most szórakozol? Vagy tényleg ennyire ..... vagy? Ne haragudj, de már mást nem tudok mit mondani rád. A kérdező nemrég tudta meg, hogy Ausztrál állampolgár. A te teológiádból kiindulva, Ausztráiában kellett születnie. Tehát, ha törénetesen (például) jelentkezik egy iskolába ott megkell adnia a születési helyét. Ha Ausztráliában született akkor azt adja meg. És az azért elég nagy hihetetlenség, hogy a szülei sohasem mondták meg neki, hogy hol született és, hogy kettős állampolgár (kettős állampolgárságot pedig rendeznie kell, alákell írnia stb, stb). Akkor ezekszerint az eddigi papírokra - ha már nem tudta, hogy Ausztráliában született - hamis születési helyet adott meg. Tehát én most elmegyek és feljelentést teszek a rendőrségen a kérdező ellen, okirathamisításért.
2014. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyszer még áldani fogod apukádat, hogy kimentett innen. Fogadd örömmel!!!
2014. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Nagyon nagyon.De remélem sikerrel jársz.
2014. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!