Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Nemsokára kiköltözöm Ausztráli...

Nemsokára kiköltözöm Ausztráliába. Sok külömbség van az ottani kultúra és az európai között? (Többi lent) 14L

Figyelt kérdés

Apukám egy hete bejelentette:

2014. december 4-én indul a repülőgépünk Brisbane be.

(Ausztrál tengerparti nagyváros). Azzal, hogy odaköltözünk, A testvérem és az apukám régi álmát váltjuk valóra.

Amikor az apukám bejelentette a költözést, az egész család feldobódott. Engem kivéve. Nem azért, én is szeretem a homokos tengerpartot és a felhőkarcolókat, de itt élnek a barátaim. És ezzel a költözéssel Apukám azt kéri, hogy hagyjam hátra az egész eddigi életemet. a barátokat, a sulit, mindent!

Én próbálkoztam mindennel, hogy lebeszéljem, de hilyába. Az új házunk már kifizetve a repülőjegyek pedig megvéve.

Szerintetek, hogyan kéne erről vélekedjek? Rossz ez a hozzáállás? Mármint az, hogy nem örülök neki. És szerintetek, jobb lesz ott mint itt? Vagy Rosszabb?

Nagyon Szépen kérek mindenkit, hogy értelmesen válaszoljon!



2014. aug. 26. 20:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"3-14 évesen milyen hivatalos ügyet kell intézni egyedül?"


Nálunk már az 5 éves gyerekek betéve tudják, hogy hol születtek... hiába nem intéznek ügyeket.

2014. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Azt, hogy ausztrál állampolgár, KIS A-val írják.

Tudjátok, általánis harmadikban tanultuk. Ausztrália NAGY BETŰ - ausztrál KIS BETŰ.

2014. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

túl vagyok a harmincon...

figyi... én egy emberrel sem tartom már a kapcsolatot a gyerekkoromból. pl.osztálytársak. azt sem tudommi van veluk. őket nem választottam, kényszeredett kapcsolatok voltak - nem volt más választás, veluk jártam egy suliba, stb.

De majd ott lesz neked is a suli, egyetem, azzal barátkzol ossze akikkel csak akarsz, és néhány év múlva nem fogod bánni hogy ott élsz.

Nem fognak hiányozni.

Én sem vagok kíváncsi az általános sulis ismerőseimre, viszont annál inkább szeretem a mostani barátaimat.

2014. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!