Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ha ki szeretnék menni ausztrál...

Ha ki szeretnék menni ausztráliába, ott letelepedni, élni, dolgozni stb. milyen papírok és intézkedések kellenek? Vízum vagy ilyesmire gondolok.

Figyelt kérdés
Nem vagyok tájékozott ilyen téren pont azért kérdezem még mielőtt valaki lehülyézne. Illetve, az uniós országokon kívül van még olyan hely ahová az ember szabadon letelepülhet, kiköltözhet?
2012. szept. 10. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ausztráliában nagyon szigorú, összetett, pontrendszer alapú a bevándorlási rendszer.


Bővebb információt itt találsz:


- [link]

- [link]

2012. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh hát nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz "kiszabadulni" ebből az országból! Köszönöm a választ! Esetleg van olyan ország ahová könnyen ki lehet jutni? Afrika, Mexikó, Dél-Amerika, Kína, Japán érdekelne, ha esetleg tud valaki valamit róluk :)
2012. szept. 10. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:

"Afrika, Mexikó, Dél-Amerika, Kína, Japán"


Japán kivételével minden országban és Afrika összes országában és rosszabb az életminőség, mint Magyarországon. Nyitva van az egész EU, szabadon lehet munkát vállalni, miért nem ebben gondolkodsz?

2012. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokkal szebb a táj, több az állat, és nem mellesleg jobb a klíma, melegebb van, kivéve Japánt meg Kínát. Az ember nem él olyan kötötten, és sokkal szabadabb, mint Európa bármelyik országába ( értem a törvényekre).Lehet rosszul tudom, de így hallottam. Tanyasi életet szeretnék, egy kis farm gazdaságot szval nem akadály az elmaradottság.
2012. szept. 10. 16:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Magyarország az ilyen életre alkalmatlan, és meg se lehet belőle élni, szinte futószalagon gyártják a tejet meg a húst,meg mindent.....inkább a boltba veszik a sok szemetet, minthogy háztáji egészséges terméket szerezzenek be. És imádom a hüllőket, ízeltlábúakat.....ott nem kéne terkóban tartanom szegényeket :)
2012. szept. 10. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy szerintem elég keveset tudsz Ausztráliáról. Azaz hogy csak a szép dolgokat hallottad róla. Na mindegy, ettől függetlenül szíved joga, ha oda akarsz menni, de ehhez komoly feltételeknek meg kell felelned. Erős nyelvtudás, hiányszakma, nagyon sok pénz, ez minimum kell.
2012. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!