Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Vannak itt ausztráliai magyaro...

Vannak itt ausztráliai magyarok vagy akik már éltek/jártak Ausztráliában?

Figyelt kérdés

Válaszolnátok néhány kérdésre?

1.Mi a legnagyobb különbség(nagy átlagban) az ausztrál és a magyar társadalom között?Tényleg sokkal nyitottabbak?

2.Élhetőség szempontjából tízes skálán hanyasra értékelnéd az országot?

3.Tényleg annyira veszélyes(a pókok,kígyók miatt) mint mondják?A városban is gyakran össze lehet futni az ilyen állatokkal?

4.Melyik részén élsz/éltél/jártál/tanultál és mit szerettél a legjobban benne?

Köszönöm!



2014. nov. 19. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

1.) Talán egy kicsivel...

2.) 6-7

3.) Nagyobb városok belsejében nyílván nincsenek. Külvárosok, kertesházak udvarjaiban előfordul. Egy házaspár mondta nekem (magyarok voltak) amikor legutoljára kinn voltam, hogy számukra mindennapos az, hogy egy madárpók a garázsukban megbújik a dobozok mögött.

4.) Perth külvárosában voltam, illetve 1-2 bementem a belvárosba is. A házak nagyon sokhelyen eléggé amerikás beütésüek, néha nem is tudtam, hogy Ausztráliában járok-e vagy Amerikában?

2014. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. A nyelv a legnagyobb különbség.

2. 9

3. Igen veszélyesek, de a városokban nem igazán talakozol egyikkel sem, holott azért rejtozkodve meglappanva léteznek.

4. Brisbane-ben élek. Nagyon szép, nem túlzsúfolt (meg) a legtöbb parkban van ingyen sütő (bbq) és jotszoter a gyerekeknek. 9 - 10 hónapig jó meleg van minden évben.

2014. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!