Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Vámosok tudnak magyarul...

Rita 78 kérdése:

Vámosok tudnak magyarul Ausztráliában?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik, esetleg véletlen van, aki tud.
2014. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jövöre tervezem eddig meg soha nem utaztam egyedul angolt nem nagyon tudom lesz aki ott majd segit? Ausztráliában?
2014. júl. 20. 17:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem tudnak, most komolyan miért is? Nálunk beszélnek a vámosok arabul, görögül, vietnámiul, csehül stb?.. Szóval hajrá tanulj angolul. Már a repülőn ki kell tölteni egy belépési kártyát, ami ha rosszul van kitöltve, pénzbüntettésel is járhat.

Egyébként ha nem tudsz angolul, hogyan igényled meg a vízumot? Azt nem lehet magyarul kitölteni.

Szóval ha van pénzed a repjegyre az mellett egy intenzív angol nyelvtanfolyam ára szinte semmi..

2014. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez már a fájdalmas kategória...
2014. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem en allom a jegyet de nagyon muszaly ki mennem rokon miatt :( de azert neki allok az angolnak(am segito keszek)?
2014. júl. 20. 17:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen kedvesek, de amikor a vízumot igényled akkor nem. Ha nem tiszta minden, miért utazol, akkor simán visszadobhatják az igénylésed. ´

Meg olvass el mindent, mit vihetsz be és mit nem, mert egy elvámolatlan almáért simán megbüntetnek. Ha karanténról van szó nagyon szigoruak, és ott senkit nem érdekel, hogy milyen nyelven beszélsz.

2014. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondolom a vizumot neten kell le tölteni,kitölteni itt meg van segitség de utana nezek mindenek mit lehet vinni mit nem.Olyant nem viszek amibol bajom lehet.Sajnos mudzaly menni egyik rokon miatt nagyon beteg :(
2014. júl. 20. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
magyarul is meg kellene tanulni
2014. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnak magyarul, de ha segítségre van szükséged akkor kérj segítséget egy itt elő magyartól. Én biztos vagyok hogy lenne segítőkész aki ki menne érted és segítene amíg itt vagy.
2014. júl. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Paul Davies azt írja fel A Kísérteties csönd című könyvében, hogy igencsak meglepő lenne, ha ez esetleg létező földönkívüliek rádióhullámokat, vagyis egy olyan technológiát használnának, amelyek mi éppen az 1950-es években
2014. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!