Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Kell vízum Ausztráliába?

Kell vízum Ausztráliába?

Figyelt kérdés
Szeretnék hosszabb időre kiköltözni illetve lehet hogy állampolgárságot is szeretnék majd szerezni.

2014. dec. 3. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, kell. kösd fel a gatyád!
2014. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Csak halkan kérdem: Ausztráliában az állampolgárság mire jó ?
2014. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezer ilyen kérdés volt már, egyikből másolom:


Rendkívül szigorú, pontrendszer alapú bevándorlási rendszerük van, csak a jól képzett, nyelvet magas szinten beszélő, több éves releváns szakmai, igazolt tapasztalattal rendelkezőknek van esélyük bevándorolni. Van egy listájuk, hiányszakmák listája, azok közül valamelyikkel rendelkezel, emellett legalább IELTS 7.0-szinten megy az angol nyelv, és minimum 3 év igazol szakmai tapasztalatod van, akkor elíndíthatod a bevándorlási folyamatot, melynek elbírálási ideje kb. 2-2,5 év.

2014. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mentőtiszt vagyok és most kezdtem dolgozni.
2014. dec. 4. 13:26
 5/7 goaus ***** válasza:
Kell vízum, mentősként is min. 3 év tapasztalat kell, mellé anyanyelvi angol kb. (8-as ielts egészségügybe, ráadásul speckós), meg rengeteg pénz (4-5 milla alsó hangon).
2014. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan szedik, hogy az IELTS 8.0 mar anyanyelvi.. hulyeseg! Anyanyelvi angolt amugy sem kernek (csak annak van, aki 4-5 eves koratol abban a bizonyos nyelvi kornyezetben el, amirol szo van) Azert a 7.0 meg kell, h legyen szerintem, azt sem semmi megcsinalni, de meg lehet. Tobb eves igazolt gyakorlat kell, az igaz. Mire meglesz a gyakorlatod, meg lehet a nyelvvizsgad is. A gond csak az, h addig meg huszonhatszor megvaltoztatjak majd a bevandorlasi torvenyeket :) Azert ne add fel, ezzel a szakmaval jo eselyed van!
2014. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Féltestvérem kint él de nem nagyon beszélünk. Csak apum meséli mindig hogy milyen jól megy sora engem meg mindig is vonzott. De nem mertem még rákérdezni nála hogy és hogyan lehet kijutni oda Apuci? :D És az angollal nincsenek gondjaim. Lehet hogy a felsőfokú nyelvvizsga követelmény nem elég itt de gyorsan tanulom... Minden esetre köszönöm a válaszokat :D És a munkámat meg imádom :) karácsonykor is dolgozok, szilveszterkor is... Van amikor sokkal jobban érzem magam a munkatársaimmal mint a barátaimmal akiknek a szilveszter a piálásról szól. Szóval mindent beleadok, tanulni szeretnék a tapasztaltabbaktól, és szeretek segíteni az embereken. Jobb munkát nem is kívánhatnák magamnak :)
2014. dec. 10. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!