Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogyan tudok vízumot szerezni...

Purkalt Tamás kérdése:

Hogyan tudok vízumot szerezni Ausztráliába?

Figyelt kérdés
Üdv! 19 éves vagyok és az iskola végeztével szeretnék kiköltözni Ausztráliába, hogy ott dolgozzak, és arra lennék kíváncsi, hogy milyen papírok kellenek a vízum elintézéséhez, hol tudom elintézni és mennyi esély van arra hogy megkapjam? stb...

2014. szept. 3. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rendkívül szigorú, pontrendszer alapú bevándorlási rendszerük van, csak a jól képzett, nyelvet magas szinten beszélő, több éves releváns szakmai, igazolt tapasztalattal rendelkezőknek van esélyük bevándorolni. Van egy listájuk, hiányszakmák listája, azok közül valamelyikkel rendelkezel, emellett legalább IELTS 7.0-szinten megy az angol nyelv, és minimum 3 év igazol szakmai tapasztalatod van, akkor elíndíthatod a bevándorlási folyamatot, melynek elbírálási ideje kb. 2-2,5 év.
2014. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
hát ez így van, rohadtul nem egyszerű ahogy az előttem szóló írta, szóval ha most akarsz menni akkor menj ki, keress egy nőt aztán házasodj össze vele
2014. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek szerint még várnom és melóznom kell egy kicsit..Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 3. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen vízumra pályázól. Mondjuk tanuló vízum és a holiday vízum nem ennyire vészes.
2014. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen de azokkal ha jól tudom csak 3 hónapig lehet kint lenni. Én kint akarok élni.
2014. szept. 4. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:

"Igen de azokkal ha jól tudom csak 3 hónapig lehet kint lenni. Én kint akarok élni."

Hát, ha kint akarsz élni, akkor türelmesnek kell lenned.

1. Kitanulsz egy hiányszakmát (ha még nincs ilyened)

2. Megtanulsz angolul normálisan.

3. Sok pénzt gyűjtesz.

4. Elindítod a bevándorlási procedurát.


Ezek mind-mind mehetnek párhuzamosan is, de arra készülj fel, hogy a szabályok folyamatosan változhatnak és ami ma még jónak számít, holnap már nem biztos, hogy az lesz.

(Én a helyedben biztos kimennék tanulóvízummal megnézni, egyáltalán jól érzem-e magam odakinn? Sokan vannak, akik minden pénzüket, energiájukat beleadják, aztán kint sem érzik jól magukat ugyanúgy mint itthon. Persze más okból, de a lényeg ugyanaz.)

2014. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
És ha egy iskolát/tanfolyamot kezdenél ott? A bejutás megvan, igaz költséges, de ott dolgozhatsz is, és a munkáltatód révén már könnyebb is lesz ott maradni.
2014. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez is lehetne egy megoldás :)
2014. szept. 23. 20:34
 9/11 anonim válasza:

miert nem kanadaba mesz eloszor?

Ha ott letelepdsz onnan elég egyszerű kijutnod ausztráliába.


Menj kanadában a nyugati partra.

2014. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, mi köze van Kanadának Ausztráliához? Ezt kérlek magyarázd meg nekem...
2014. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!