Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában hogy vannak az...

Ausztráliában hogy vannak az osztályzatok?

Figyelt kérdés
Amerikában F a bukás, Németországban pont a magyar iskolák ellentéte - 1-es felel meg a jelesnek. Ausztráliában ez hogy van?
2015. okt. 22. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2015. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hivatalosan A(legjobb), B,C, D,F (legrosszabb osztalyzat).

De sok iskolaban nem hasznaljak(a legtobb suliban nem), csak a helyes valaszra pipat adnak, a helytelenre x-et es egy megjegyzest irnak a dolgozatokra, a hazi feladatokra ugyanigy. Ev vegen pedig csak annyi szerepel hogy kituno, vagy kozepes, etc...

De feleltetes sincs a legtobb helyen, csak teszteket irnak.

2015. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az àlltalànos muveltsèg elèggè alacsony nincs igèny es sokan be se fejezik az iskolat csak mennek dolgozni mert ahhoz hogy egy építkezésen vagy olyan helyen ahol a fizikai etó számít senki nek kérdezi van e èrettsegid. En itt elek 28 eve es a gyerekeim itt születtek es ki vagyok bukva hogy mennyire keveset tanítanak az àlltalànos műveltség ról. Egy kollegám egyszer megkérdezte mert kereszt rejtvényt fejtett hogy jaaaa de jo hogy itt vagy mert te európai vagy akkor tudod mi a francia főváros? Es mikor nèztem es mondtam neki hogy Párizs mèg akkor sem ugrott be neki mondta oké megnézzük passzol e? Erre beírta es az mondta de mázlimra van pont oda passzol tehát mondhattam volna Szofiàt az is annyi betű úgyhogy fingjuk nincs alap dolgokról.
2015. nov. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te is nagyon rosszul irsz magyarul, ugyhogy teged Mo on se tanitottak meg tulsagosan jol irni.

En is akkoriban jottem ide amikor te , az a vilag mar eleg regen megszunt amikor csak ugy lehetett menni epitkezesre stb. dolgozni. Most minden munkavallalas a Centrelinkkel kapcsolatban levo ugynoksegeken megy keresztul, meg szoloszedesre se vesznek fel "csak ugy" hanem szabalyos ugynoksegi hozzajarulassal.

Sajnos sok gyar is megszunik pl. a HOlden is bezar jovore ami Ausztralia legnagyobb autogyara volt eddig. De gyari munkakra is cask ugynoksegen keresztul lehet jelentkezni.

akik otthagyjak az iskolakat azok nem igen mennek dolgozni sehova mert minimum 10 osztaly nelkul meg gyarba se lehet menni. Egyebkent is elmennek segelyre eszukbe sincs dolgozni.

2015. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!