Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Melyik a legjobb útvonal egy...

Melyik a legjobb útvonal egy ausztrál kiutazáshoz? Ti melyik útvonalon voltatok, és milyen?

Figyelt kérdés

Budapest-London-Szingapúr-Ausztrália (légitársaság:British Airways,Qantas)

Budapest-Amszerdam/Frankfurt-Hong Kong-Ausztrália (légitársaság:Cathay Pacific)

Budapest-Frankfurt/Amszerdam-Szingapúr-Ausztrália (légitársaság:Singapore Airlines)

Budapest-Frankfurt-Dubai-Ausztrália (légitársaság:Emirates)

Budapest-Bangkok-Ausztrália (Légitársaság:MALÉV)

A légitársaságok közül szerintetek melyik a legjobb?Egyébként Ausztráliába gondolom lehet kérni,hogy melyik városba vigyen,igaz?


2010. márc. 21. 14:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
A legjobb USA felé
2010. júl. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintemaz első a legjobb.
2010. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En az elsore vagy az utolsora szavazok. es igen, megallnek kicsit korulnezni :)
2010. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
en emirates-el szoktam menni Melbourne- Dubai- Vienna. bar a becsi reptere utalom mert az ostzrakok eleg kocsogok es udvariatlanok. Frankfurt-i repteret nem szeretem mar ugyis repultem. tul nagy, koszos, dohanyoznak, es kell varni kb 3-4 orat... Tehat ha lehet inkabb amszterdam-on keresztul mennek. Singapore airline az jobb mint az emirates de dragabb. en szeretem oket is. bar emirates sem rossz de az elmult evekben sokat romlott kiszolgalas teren. Britis- qantas repultem mar veluk soha tobbet, nem jo a kaja, kicsi a hely,kiszolgalas borzalmas. Catay pacific is jo legitarsasag hallomasbol mondom meg nem repultem veluk. Malves m egoldast nem csinaltam mert Bangkoktol Qantas megy, es en qantast nem szeretem. rovid jaratra igy orszagon belul ok de hosszu jaratra semmi szin alatt.
2010. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Budapest-Bangkok-Ausztrália

osztálytársam is így ment és azt mondta nagyon kellemes volt az út. nem votl semmi probléma :)

2010. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem tudtad? a MÁV fénysebességgel száguldó, akár víz alatt is , sín nélkül közlekedő mozdonyokat és vagonokat fejleszt a NASA egyik űrkutató laborjában. Hogyhogy nem tudod? Köztudott tény! Mint ahogy Kiszel Tünde a Big Foot.
2010. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!